Новак
Shamty Африка Habesha Стил Поставува Чисто Злато Боја Abyssinian Нови Накит Поставите Жените edding Нигериската Монистра Оригинални A30063

Shamty Африка Habesha Стил Поставува Чисто Злато Боја Abyssinian Нови Накит Поставите Жените edding Нигериската Монистра Оригинални

Достапност: Залиха
DEN 471.00
DEN 588.96


1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата. 2. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако уплатата се населиле. 3. Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. 4.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други давачки. 5.Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. 6.Купи над 100 $ , Бесплатен превозот од DHL/Федекс/UPS-от.Многу побрзо. Ако сте задоволни , ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ако не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.
Нашата Фабрика се наоѓа во Guangdong Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија
на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со
квалитетот на услугите.
Сите производи во нашата продавница може да се меша!
Мало и на големо се сите добредојдени! Се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе селекции!
Било Истрага, pls се чувствуваат слободни да не контактирате, нашите ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа најмногу.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Shamty
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки,Pendant,Синџир,Прстен
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Олово-метални Легури,Бакар
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A30063
боја:
Од Чисто Злато Боја
обетки големина:
39mm*39mm
Pendant Големина:
46mm*46mm
Синџир должина:
50cm
Накит Сетови Тип:
Прстен, Обетки, Ѓердани, Pendant
ocassion:
Годишнината Свадба Ангажман Роденденски Подарок Партија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/ Пријатели
Еколошки Стандарди:
Доведе слободни Никел слободни Кадмиум слободни
Нето тежина:
86.6 g
Прстен Големина:
24mm

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе одговор на сите проверки во рок од 24 часа.Вистинска Морска Школка бисер, Бела боја, ААА Одделение!

Ако пратката се оштетени, Contrarily, Ние само Враќање на Крајната Цена на Производот.

евтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна пр

1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информ

За овој прстен во сет, ние сме големината внатрешен дијаметар околу 17mm, и 18mm, ве молиме да ни остават пора

Политика на враќање Вашето задоволство е наша прва цел! Ако поради некоја причина не сте задоволни со ва

Јас земам моето фотографии на производи ли да го продаде, па фотографијата погоре е вистински препевот

Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга Откако ќе го прими пратката, ние ќе рефундирање на

Цена опсег : 2529.99 јуани[ Size] ѓерданЃердан должина 31 см (со вежба сајт почна да се избројат )Постојат неколк

Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,Ние н

Electroplating дебелина2 Ви благодариме!Основни Информации : Симпатична Кристал Етиопската Накит сетови Pendant Ѓ

ние сме многу среќни да ви помогнат.Вие ќе примите објект токму како што се прикажани во слика погоре.Мо

ве молиме да го потпишете документ на "Одбијат да ја Примат" Пред mail превозникот да ја напушти Јас земам

Тие доаѓаат во бои вклучувајќи црна, сива и зелена.Квалитетите на бисери се мери со бисери сјај, површин

Scroll