Новак
Нови 5 Слоеви Макси Tulle Здолниште со Висок Појас Линија Темно Сина Средината на Теле Туту Здолништа Женска Гроздобер 2017 Лето faldas saia jupe

Нови 5 Слоеви Макси Tulle Здолниште со Висок Појас Линија Темно Сина Средината на Теле Туту Здолништа Женска Гроздобер 2017 Лето

Достапност: Залиха
DEN 1392.00

Но поштенски ќе биде околу $20-30
6. Ве молиме да го задржи здолниште сосема нов со оригинални тагови и етикета на. Ние ќе се залагам за да се решат проблемите за вас. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде пет ѕвезди повратни информации. Само чини околу 5-7 дена за испорака.Ако пост да БРАЗИЛ , ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки, или не можеме да ја објавите во здолниште. Кина Пост Воздух Mail , Бесплатен Превозот за сите земји.
Времето за испорака е околу 15-45 работни денови во нормален, за повеќето земји. Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $10 до$15. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација. Тоа трае 5-7 работни денови за да пристигне до дестинацијата. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Тоа, според обичаите на различни земји.Ние ќе го испратам до тебе со Кина Пост Воздух Mail за слободни.Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex
1.
Ако Сакате Други Бои , Можете Само Да Ја Проверите На Нашата Боја Шема За Да Ја Изберете Бојата Што Сакате Од Него , И Потоа Ја Напушти Масажа Под Цел , Напишете Ја Боја Numler Што Сакате !
1. Ако се најде во здолниште во погрешна боја или мерења, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена бидејќи ќе добиете здолниште. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште.Оваа здолништа се направени со невидливи патент и сатен половината , ве молиме кажете ни го вашето точно половината големина кога ќе поставена цел.

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
Моден здолништа
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Материјал:
Mesh,Полиестер
Бренд Име:
WDPL

Подобро ви се допаѓа

Помалку вредност или "примерок" ќе бидат напишани на пакетот за намалување на даночното, но ние не сме од

Големина на Половината Должина cm инчен cm инчен Една Големина 6482 (еластични) 24.96"31.98" 68 26.52"1.Како различни к

Азија Големина Половината Хип ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 64 25 Во Нормално ,објектот превозот преку Кина Пос

Големина(cm)ДолжинаПоловинатаБедротоХипS396070М396478L396885XL397190XXL397495Answer : ___________________________ NOTE : ( 1 инч=2.54 см, 1 cm=0.39

ние ги испратите вашите пакет адреса е што да ви даде,ние не сме одговорни за било погрешна адреса.Poducts И

Н POKLONSKAYA 2017 Midi Долго Здолниште Жените дами Tulle Чипка Шупливи Од Плажа Здолништа Женска Црна Saia Longa Jupe Femme fa

com / extend_shipment_date Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена...

Широк збор здолниште преглед на совршен женски крива дизајн, без многу внимание за да одговара на долго

нејзините бесплатен превозот Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата

Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во ПредвидУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени в

Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итнТоа е брз начин за горенаведените земји.

Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $20 $25.Plz Се Обрне Внимание На Ова : Здолниште Боја

Ве молиме забелешка : Ова е Азија големина мерење со CMголемина(cm) Половината Должина слободни 5686 801.порад

Answer : ___________________________ Note : 1 Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од

Ткаенина карактеристики : Не еластична ткаенина Големина Биста Половината Хип Должина Cm Инчен Cm Инчен Cm

Плочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбереголемина на половината хип ДОЛЖИНА m 66 86 32 l

Нова Секси Жени Мраз Свила Види Преку Високо Сече Симпатична Здолниште Транспарентен Ноќен Клуб Здолни

Се надевам дека ќе уживаат во шопинг тука!100% сосема нов главен материјал ткаенини : Волна Материјал : вол

5 XL 72 96 67.5 XXL 76 100 68.Ние ќе им даде најдобра цена за вас Проценето време на испорака(со исклучок на викен

Големина На Табелатаеластичен појас големина здолниште должина тежина 60см110cm(23.6 инчен43.3 инчи) 59cm(23.2 инч

Доколку ставката што сте ја добиле не е точно точно во нашиот вебсајт најавен и не ви одговара, тогаш мож

Scroll