Новак
Lemo 00S мини M7 Unipole конектор,Метал Коаксијален plug лактот приклучок,замена на СМК.00.250 EPS.00.250

Lemo 00S мини M7 Unipole конектор,Метал Коаксијален plug лактот приклучок,замена на СМК.00.250 EPS.00.250

Достапност: Залиха
DEN 888.00

Температурата опсег : -45 ºC , +125 ºC ;
4. Познат по својот квалитет и ruggedness, нашите производи се докаже да биде сигурен во најсложените средини. Сол спреј отпорност на тест : > 48h;
7.Unipole видови пренесување на тековната до 230 а и multipole видови со најмногу 6contacts
4. Заштита индекс (споени) : IP 50. Ние се извор на најдобро се занимава и слободни забрзана испорака!Ви помогне да заштедите на трошоците и долгите време со совршен квалитет. Издржливост : > 5000 парење циклуси;
2. Директно Приклучокот, кабел collet, и орев без вирус олеснување;
Модел(EPS), Лактите unipole Receptacle,орев одредување;
S серија конектори се главните карактеристики како што следува :
1. Пратете ни порака и ќе добие одговор кратко време.
Производ големина :
Производ Phot о Детали : ИНТЕ-АВТО дизајн, производство и дистрибуција на високи перформанси push-pull приклучок и кабел собранието решенија.Серија(00 S).Отпорност на вибрации : 15 g[10 HZ-2000 HZ];
5. Размена Ние сме посветени да прави сигурни дека ќе ја напушти оваа трансакција се задоволни.
Модел(СМК).
Нашата компанија на Сертификатот :
Услуги на клиентите :
. Контактирајте со Нас, Ние работи 6 дена во неделата.Лемење или да ги печатите контакти (директно или дошу)
3. Шок отпор : 100 г ,6 MS;
6. Помагање на реши оригинален бренд големите трошоци и долгите време.
Индустријата За Апликација :
Овој конектор е широко се користат во тестирање и мерење, индустрија контрола, AV систем, Емитување и комуникација, Аудио, Видео и мултимедијални други области.60° скрининг за целосен ВЛЕЗ оклопна. Влажност : до 95% на 60 ºC ;
3. Се враќа Во случај на кои би сакале да се вратат вашата нарачка, ние им овозможи враќа кои се обработени во рок од 14 дена од денот на приемот на стока.Поларизација преку зачекори insert (половина месечина) опремени со машки и со женски контакти
5.

Параметрите на стоката

Конектор тип:
линија конектор
Иглички:
1P
Број На Модел На:
INT13-СМК.00.250 EPS.00.250
Бренд Име:
StanexCo
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео
Тип:
Кружни коаксијален конектор
Пол:
машки и женски
Материјал:
Дувачкиот
ПОВРШИНА:
Бисер Хром

Подобро ви се допаѓа

.Функција : Не се загрее на матрицата,ова не е за греење reball,тоа е лесен начин да се reball без топлина!!!!Кори

Залемени Контакти.Серија(0ТИ).Индустријата За Апликација : Овој конектор е широко се користат во тестира

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Кабел должина : околу 16.5 cmКоличина : 8 Парови (16 Парчиња)Спецификации : Не треба напојувањеПренос на далеч

.Функција : * 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable* Тестирани пред превозот* Лесен за употреба* * * Техничк

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

7pins Авијација plug XS127 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Комплет слика покажува : Програмирање може да се Читање и Пишување Сериски Број, Модел, Регион, Wlan, Bluetooth,

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

Спецификации : 5 Pcs LED Лента Светлина 5050 RGBW лента Конектор Нашите погодно конектори се елиминира потребат

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

BGA24 ДА DIP8 IC Адаптер Приклучок за 8x6mm Тело Ширина BGA чипови SMT / SMD Тест ПриклучокСпецификации : 1 Овој произв

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

ANDK Стандард TSOP480.5 Отвори Врвот Програмирање Штекер IC3540482031 / 035 IC Тест Приклучок Флеш Програмер Адаптер SMT

1 PC Нови RPSMA Машки Plug Право Агол (женски pin) Switch SMB Женски Десен Агол Конектор RG178 коаксијален Кабел 15 CM 6" Ад

.SOP8 Програмер Адаптер 209mil OTS201.2701 IC Тест Приклучок за Штекер ПрограмирањеПроизвод Функција : 1 Користете

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

3 ВО 1 e MMC e MCP Тест Приклучок BGA153 / 169 BGA162 / 186 BGA221 Читателот 11x10mm 11.5x13mm 12x16mm 12x18mm 14x18mm Флеш Податоци за Обновув

3pins Авијација plug XS123 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Scroll