Новак
ХГ линеарна водич 2бр HGR15 - 350mm + 4pcs HGH15CA линеарни блок превоз CNC делови

ХГ линеарна водич 2бр HGR15 - 350mm + 4pcs HGH15CA линеарни блок превоз CNC делови

Достапност: Залиха
DEN 2098.00
DEN 2208.00


Ве молиме имајте во предвид пред купување :
овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! ! ако ви е потребен висок квалитет.можете да изберете HIWIN водич железнички !
Количина :
2 парчиња HGR15 - 350mm линеарна железнички
4pcs HGH15 CA Превоз
Железнички должина може да биде cutted според вашата потреба.

Параметрите на стоката

Водич Ширина или Дијаметар:
15mm
Број На Модел На:
HGR15
Превоз Тип:
HGH15CA Превоз
is_customized:
Yes
Водич Должина:
350mm

Подобро ви се допаѓа

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 650mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU1605

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина од 650 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 550mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU1605

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина од 550 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

Ве молиме имајте во предвид пред купување : овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! !

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина 800 mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU200

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 1000mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU160

Забелешка : Оваа ставка го само се испраќаат преку кина пост или EUB,без разлика во кое изразуваат можете

Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже. Нарачки откажана 13 дена по исплата потв

Можете да ми кажете вашиот requiremnt за вчитување на тежина, па ние може да се препорача право големина за ва

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина од 900 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат

yuWechat : +86 180 2898 2881Whatsapp : +86 180 2898 2881Вебстраница : www.,LtdКонтакт : Март ЈуТел : +86 180 2898 2881QQ : 402333592Skype : март...

4pcs / многу Бесплатен Превозот SK10 10мм линеарна имајќи железнички вратило поддршка XYZ Табела CNC Рутер SH10 A

4pcs / многу Бесплатен превозот SC6 UU SCS6 UU 6mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер

КОНТАКТ СО НАС НА : Dongguan MJUNIT Прецизност Механички Co.yuWechat : +86 180 2898 2881Whatsapp : +86 180 2898 2881Вебстраница : www.mjunitТви

Добредојдовте : )Ние, Исто Така, Го Продаде Ballscrew, Линеарна Водич, Со Различна ДолжинаДозволете ми да знам

2 парчиња / многу Бесплатен Превозот SK25 25мм линеарна имајќи железнички вратило поддршка XYZ Табела CNC Руте

4pcs / многу Бесплатен Превозот LM20 LUU долго тип 20mm линеарна топката имајќи CNC делови за 3 D печатач

1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се оста

4pcs KFL08 8мм перница блок rhombic имајќи го вметнете линеарна вратило поддршка CNC дел

Опис : 1.Оваа Метрички линеарна Превод Фаза е висока прецизност линеарна фаза која вклучува 13mm(±6.5 mm) пату

КОНТАКТ СО НАС НА : Dongguan MJUNIT Прецизност Механички Co.Ако имате било какви прашања или коментари во врска с

Ве молиме имајте во предвид пред купување : овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! !

Количина : 2 парчиња SBR16 600mm линеарна упатство2 парчиња SBR16 600mm линеарна упатство2 парчиња SBR16 1000mm линеарн

3,ПлаќањеПлаќање треба да се целосно платени онлајн пред производство.САД $40Механички ДимензииЕфективн

Scroll