Новак
LittLove Шарени Мултифункционален Дрво, Дрвени Монистра Играчки Образование Дрвени Играчки Животинско Овошје Монистра Montessori Играчка За Деца

LittLove Шарени Мултифункционален Дрво, Дрвени Монистра Играчки Образование Дрвени Играчки Животинско Овошје Монистра Montessori

Достапност: Залиха
DEN 709.00
DEN 1364.64


Тип : 39 Компјутери Дрвени DIY Мојот Овошни Градежни Блокови Играчки
Големина на : 17*6*24 CM
Пакување : 39 Компјутери/Set,Со Мало Кутија,Во Добар Пакет
Состојба : 100% Нови
Материјал : заштита на Животната средина дрва ,Не-токсични Вода Боја
Напомена : Постојат голем број на мали делови, не дозволувајте децата во уста!
Одлична објект да се развие детска' мозок !
Одлична објект да се развие детска' оперативна способност !

Параметрите на стоката

Големина:
L
Тип:
Блокови
Бренд Име:
LittLove
Број На Модел На:
10120
Пол:
Унисекс
Материјал:
Дрво
Класификација:
Монтажа
Дрво Блок Тип:
Суштество Блокови
Предупредување:
Се Држат Настрана Од Огнот & Не Јадат
Возраст Опсег:
2-4 Години
Бои:
Шарени,Како Слика Шоу
Стилови:
Мојот Овошни Тули Играчки
делови број:
39 Компјутери/Set
Големина:
17*6*24 CM (Кутија Големина)
Точка име :
Дрвени Овошни Градежни Блокови
За:
Деца Роденден Подароци,Божиќ Подароци,Класичен Бебе Играчки
Пакет:
Со Мало Поле

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме бидете сигурни на објекти со оригинална состојба.кредитни картички, навремени банкарски тран

mylb Арктикот Снабдување со Авион Модел за градење колекции компатибилен со градот 3 D блокови Едукативни

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Треба DIY со себе инструкции како да се из

Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот Плаќањето ќе биде при

Ако не се задоволи со стоката, ве молам, само нас контакт пред да остави негативни повратни информации, н

Su Sen Go Само LED Светло Сет За Создателот улица Parisian Ресторан Создателот улица Изградба на Компатибилен Со

mylb 60 PCS Бренд Магнетни Градежни Блокови Играчки Мини DIY Образовни Изградба Магнетни Дизајнер Тули Пласт

2 : Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на земји во р

GOROCK БрендПрофесионални Произведуваат Големи Честички Големи Димензии ТулиМоже Да Се Допаѓа ОваМатери

љубов Срце облик LED DIY kit(Вклучуваат Акрилик школка)Напојување : 5v Функција опис Со музика најмалку 10, нај

Imprtant известување и Совети : Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на це

Поради временскиот јаз, ние може да не се на работа кога ќе се обидете да се зборува за нас Ако не сте зад

Ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации, а потоа ќе бидат нашите вредни

За Плаќање 1 Прифаќаме само Alipay плаќање 2 Ако имате било какви проблеми на плаќањето, ве молиме да не инфо

Опис : Оваа гимнастик може да им се помогне на децата да научат рамнотежа и принципот на tumbers.Тоа е симпат

Материјал : БукаГолемина на : 15*16*3.2 CMТежина : 0.65 KGПлаќање1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно п

Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.Повратни информации

Плаќање1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка.2.Ве молиме да направи п

Scroll