Новак
ANDK Стандард TSOP48-0.5 Отвори Врвот Програмирање Штекер IC354-0482-031/035 IC Тест Приклучок Флеш Програмер Адаптер SMT Тест приклучок

ANDK Стандард TSOP48-0.5 Отвори Врвот Програмирање Штекер IC354-0482-031/035 IC Тест Приклучок Флеш Програмер Адаптер SMT Тест

Достапност: Залиха
DEN 474.00
DEN 527.04


ANDK Стандард TSOP48-0.5 Отвори Врвот Програмирање Штекер IC354-0482-031/035 IC Тест Приклучок Флеш Програмер Адаптер SMT Тест приклучок
Производ Функција :
1. Користете двоен контакт технологија , контактирајте со стабилни ,
2. Штекерот школка користат специјални инженеринг пластика , со голема сила , долго м echanical живот ,
3. На shapnel употреба увоз beryllium бакар , мала отпорност , добра флексибилност ,
4. Премачкување со ticken злато позлата слој , контактирајте ticken electroplate , најниска контакт на корозија , висока сигурност .
Производ перформанси :
1. Материјал :
а) Изолатор , PEI , PPS
б) Shrapnel , beryllium бакар Се Cu Злато позлата(30) Над Никел позлата(50)
2. Електрични Спецификации :
a) на отпор на Изолација : 1000m Мин,Во ВАШИНГТОН 500 V
б) Напон, отпор : напон, отпор
c) Контакт отпор : надминуваат 25m
г) PIN нозе се водат : 55g/PIN(Нормално)
e) Механички живот : 100000 Times
ѓ) температурата на работа : Минус 65 степенот до 55 degress
г) Оперативни сила : го надминува 0.9 кг Max
3. Спецификација :
а) Тип : Т СОП 48-0.5
б) Pin теренот : 0.5 mm
в) Pin Грофот : 48
г) Чип Димензија : 12*20 mm (Вклучувајќи игла должина)
Ние'повторно на оригиналниот производител , имаме најниска конкурентни цени , најкус обработка на време да се гарантира . Ако сакате серија купувањето , ве молиме контактирајте со нас , ние може да ви даде попуст .

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
TSOP48 Програмирање Socket
Тип:
TSOP48 Програмирање Socket
pin:
48
Pin Теренот:
0.5 mm
Структура:
Отворете Врвот
Чип Димензија:
12*20 mm (Вклучувајќи игла должина)

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики Може брзо да се поврзете снабдувањето со електрична енергија, заштеда на трудот, без зав

modname=ckeditor5pcs / многу DC Моќност Женски Plug solderless Џек Адаптер за Полнач Plug 2.1 x 5.5 мм за 5050 3528 Единствена Боја на

DIY Месинг никел позлатен+PA 4mm банана приклучок superposition 4mm брз Приклучок / штекер CATIII 600 V / MAX 32 A

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs DIY 4mm аудио банана приклучок со Обвивка Безб

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отво

100x Бесплатен Превозот DC Моќност Женски Plug Џек Адаптер Приклучок за видео надзор 2.1 x 5.5 ммОпис : системи з

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 DC моќност џек полнење конектор за (Внесете кол

Ако не го добиете вашиот парцела во 30days Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден чове

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на праткатаметод...

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.Ако не се за

6pins Авијација plug XS126 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

.SOP8 Програмер Адаптер 209mil OTS201.2701 IC Тест Приклучок за Штекер ПрограмирањеПроизвод Функција : 1 Користете

материјал : бакар позлатени дебелина : 0.025 um одберете: 1.3x0.5mm =дијаметар*висина 1.3x0.5mm1.5x0.5mm =дијаметар*ви

Бесплатен Превозот Авијација Приклучок Конектор ГPWCNS1(MS3106 B2223 S) ГPWCNS2 / S3 / S4 / S5 за Мицубиши ГJ2 Серво МоторР

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред

1 PC Нови RPSMA Машки Plug Право Агол (женски pin) Switch SMB Женски Десен Агол Конектор RG178 коаксијален Кабел 15 CM 6" Ад

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа...

RF N женски Y тип 2 X TS9 машки Десен Агол Splitter Combiner кабел pigtail RG316 Еден NКЕНТАКИ точка 2 TS9 / S197 конекторконектор

Комплет слика покажува : Програмирање може да се Читање и Пишување Сериски Број, Модел, Регион, Wlan, Bluetooth,

Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред

3pins Авијација plug XS123 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Scroll