Новак
10pcs 2m 20 LED String Светлина Бакарна Жица со Шише Затка Стакло Занает Шише Самовила Вљубените Свадба Декорација Светилка Партија

10pcs 2m 20 LED String Светлина Бакарна Жица со Шише Затка Стакло Занает Шише Самовила Вљубените Свадба Декорација Светилка Партија

Достапност: Залиха
DEN 653.00
DEN 816.00


2m/6.5 ft 20-LED Бакарна Жица String Светлина со Шише Затка за Стакло Занает Шише Самовила Вљубените Свадба Светилка за Партијата Божиќ Батерија Управувана
Карактеристики :
20 LED бакар string светлина, со стандардна шише затка, погоден за повеќето шишиња. Стави светлината во стаклено шише, направи шише стане прекрасен декоративен занает светлина!
LED string е 6.6 ft долг, 's направени со парична казна bendable бакарна жица која може да се придржува кон било која форма сакате, додадете една убава декоративни акцент.
Направени од високо бакарна жица, флексибилни, IP65 водоотпорен, трајни производи за секојдневна употреба.
Ниска топлина генерирање на енергија-заштеда на енергија и еколошки безбедни за употреба.
Совршен за позиционирање на светлата за било декоративни или празник проект, погоден за лица, квадрат, градина, внатрешна декорација, отворен декорација, итн.
Спецификација :
Тип : LED Бакар Светилка Материјал : Бакар, пластика Боја : Како што е прикажано LED Кол : 20 светла Боја : Топло Бела (2800-3200 K) Зрак Агол : 360 степени Режим : Стабилен на Батеријата : 3pcs копчето батеријата (вклучени) Водоотпорен : IP65 Сертификација : CE, Ro HS Должина : Околу. 2m / 6.5 ft Растојанието Помеѓу 2 Светилки : Прибл. 10см / 3.9" Bottel Затка Големина : 2.2*4.7 cm / 0.8*1.8" (D*H) Нето Тежина : 0.35 kg / 1.2 оз
Пакет
10*LED Бакар String Светлина( со батерии )

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Тип На Батерија:
AG3
Напон:
3V
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Гаранција:
1 година
Повод:
Спална соба
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Карактеристики:
свадба декорација
Бренд Име:
RAZEND
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Должина:
200inch
Број На Модел На:
string светлина
Празник Име:
Valentie Ден
боја:
Браун
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No

Подобро ви се допаѓа

гарланд памук топката светлина во Дресот на соларна батерија pendant светилка самовила светла luces декорати

Батерија Управувана Од 1,5 M 10leds 3 M 20leds Прекрасна Дедо Мраз ЛЕР String Светлина Водоотпорен Божиќ, Нова Годин

9%Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден ЗемјаВр

,, не PO Box адреса ќе биде предаден.Различни групи може да се поврзе заедно.Поради Акции Статус и временски

Новина 20 LED батерија за led string светлината цреша топката Божиќ Самовила светлина декорација светло за поч

Led String Божиќ Светла Сребрена Жица 3 M 30 Led Батерија управувана водоотпорен Отворен и Затворен Празник Бож

За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема д

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори н

Feimefeiyou 10m 100led бакарна Жица LED String Светла Ѕвездена Светла Божиќ Самовила светла USB Напојува+Далечински Кон

Ако тоа е сепак премногу тешко, можете да пресврт на клада или употреба на чекан / mallet да нежно се вози на

Заштеда на Енергија и пари и заштита на животната средина Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации п

Овие убави јасно свет самовила светла со јаже детали се совршени за дома, настан и Новогодишни украси.Со

String Светлина со 120 / 160 LED светилки малку.5 м Влезен напон : AC110v / 220 V (Ако сте треба 110 V, pls ве молиме оставете

220 V 5 M 28 Led диоди Зголеми Цвет LED String Светлина Шарени Затворен Отворено Божиќ Одмор / Партија / Свадбена / Г

Многоцветни 100 LED String Светлина 10 M 220 V / 110 V Декорација Светлина за Божиќ Свадба Партија Со 8 Display Modes Беспла

6 MБоја : Топло белаВлезен Напон : 220 VПриклучок тип : ЕУ ПРИКЛУЧОК со опашката plug може c onnectable withe крајот при

Мултибоја 30cm 8 Цевка Метеор Туш Дожд Цевки Snowfall 100 V240 V ЛЕР Божиќ Светла Свадба Партија Градина Божиќ String

Scroll