Новак
Електрични Sonic Вибрации Силикони Лицето Порите Чистење Лице Шминка Пигмент Blemish Чистење И Кожа Миење Четка Massager

Електрични Sonic Вибрации Силикони Лицето Порите Чистење Лице Шминка Пигмент Blemish Чистење И Кожа Миење Четка Massager

Достапност: Залиха
DEN 1439.52

2 V Сегашните 20-120m A Моќност ≤0. Силиконски не само што се чувствува одлично за вашето лице, ќе се види разликата со доследна употреба.( лицето четка за чистење )
- Компактен дизајн значи дека можеби никогаш нема да биде без неа : земете во вашиот фитнес торбата или куферот.
Производ Функции
- Вибрации технологија овозможува супериорен чистење на вашето лице. Сите што е потребно е 2 минути во утринските часови и во текот на ноќта.
Производ Апликација/Употреба( лицето четка за чистење)
1) Влажно лице и да се применуваат вашиот лицето чистење.
Забелешка : Исплакнете ја четката со чиста вода по секоја употреба.
Батерија Моќ силикони Лице-Чистење со Четка се направени од водоотпорен Силикони и е конструиран за оптимални перформанси. Тоа може ефикасно да ги отстраните лицето нечистотија и шминка остатоци.
3) се Применуваат четка да се соочи со мали кружни движења. Тоа ќе го зголеми протокот на крв кон вашите површина на кожата, што резултира со подобрена текстура на кожата и намалување на големината на порите. За разлика од конвенционалните четка вие не треба замена, четка глави.
- Вашата четка не почне да вибрира 6000 пати во минута .
2) Претвори единица на со притискање на power копчето и да се прилагоди брзината со "-" или "+" копчиња за да ја подесите саканата брзина.45 W Н W 90g Време на Полнење 2 часа
.
Производ Карактеристики
- Ергономски дизајниран за лесна употреба и удобно се вклопуваат во вашата рака.
Спецификација
Материјал Храна одделение силиконски Форма риба Напон 4.
- Направени од водоотпорен силикони и abs пластика. Таа обезбедува ефикасно чистење и супериорен чисти како во споредба со користење на вашите раце сам. Можете да ја прилагодите брзината на четка според вашата кожа е потреби. ( лицето четка за чистење )
- Користете го овој четка со вашите омилени чистење за да се зголеми ефективноста и подобра апсорпција на производи за нега на кожата.

Параметрите на стоката

Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Бренд Име:
Reyoung-Убавина
Материјал:
Пластични
Точка име :
силиконски кожата пора чистење убавина уред
Материјал:
Силикони
Работен напон:
100-240V
Функција:
Порите на кожата чистење blackhead смена
Место на Потекло:
Провинцијата Guangdong Кина
Обликот:
Риба

Подобро ви се допаѓа

51°C, промовирање на кожата да ги апсорбира есенции, забрзување на метаболизмот и засилување на регенера

Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата бојаВе молим

Ако пакетот е да се врати, бидејќи на вашата погрешна адреса,ние не ја преземе должноста На протеза случ

Пакет се вклучени : 1 X Ултразвучно Убавина Машина1 X USB Кабел Стилски едноставен и дарежлив, лето чувство

Ние ќе ви ја испратиме стоката да ви одеднаш по извршената уплата Ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефунд

Се соберат на игла : Чисти игли и кожата со алкохол; тема на крупни игла во совет дупка директно во правец

Мини големина, пренослив.5 минути на секој режим.5 минути за секоја пригода.Спецификација : Предмет : Топл

2во1 Рачни Магла Sprayer Преносни Лицето Steamer Sprayer USB Полнење Моќ Банка Sprayer Убавина Инструмент Топла Продажб

Фабриката за директна продажба 12x30 15x50mm место elight ipl се справи со shr ipl handpiece за продажбаipl се справи со : 12x30

Висок Квалитет На Стоматолошки Лабораторија Уред Стоматолошка Лабораторија Метал Дебеломер, Vernier Callipers

Мини Нано Sprayer За Лице Навлажнувачки Преносни Лицето Steamer Machine Нега На Кожата Магла Нано Ion Лице Испарува

Мојот Whats App / facebook е : +861 3302520303Со нетрпение очекувам да се изгради WinWin партнерство со вас.Бидете сигурни

Царински ДаноциНие не обврзуваат на Царина, и не се одговорни доколку пакетот е блокиран на Царината.5 Ѕ

Половината тренер топла shapers половината тренер корсет Слабеење Појас Shaper тело shaper слабеење Обвива Поло

Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но

Scroll