Новак
YAN МЕИ Жените 2017 Фенси Кубни Циркони Earring Романтична Dangle Обетки GLE6050

YAN МЕИ Жените 2017 Фенси Кубни Циркони Earring Романтична Dangle Обетки GLE6050

Достапност: Залиха
DEN 492.00
DEN 655.20


YAN МЕИ Жените 2017 Фенси Кубни Циркони Earring Романтична Dangle Обетки GLE6050
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас . Ви благодариме .
1. Квалитетот проблем : ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни Фотографии за неисправни производи и
испрати до нас. ние ќе го организира наплата или замена по проверка .
2. Други причини : За друга причина ,не ви се допаѓа или не сакате ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако си ја примил нарачката .
Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална услови.И се обврзуваат превозот цена од себе .Ние ќе рефундирање или да направи размена по примена на
врати објектот .
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ups-от или Хонгконг Пост/Кина Пост, т тој превозот начин ќе зависи
на вкупните трошоци.
2.Internatial парцела обично треба 2-3 дена да го покаже информации во web откако ќе ја испратите можете да следење на број.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$4.56
$3.89
$5.62
$9.37
$5.15
$8.36
wy-приклучок-крај

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
YAN МЕИ
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
GLE6050
Earring тежина:
12.7 g/Парови
Камен:
ААА Кубни Циркони Дијамант
Пакет:
OPP вреќа
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Метали Тип:
сребрена боја

Подобро ви се допаѓа

100% Сосема НовСтил : Мода Dangle ОбеткиГлавниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свадба / Aniversa

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн

метал : слатководни бисероблик : монетабоја : pleasechosseголемина : 1010.5 mmthi е половина дупка бисери монистра ,ќ

Нова Мода Секси Устата Голема Капка Обетки За Девојки Панк Акрилик Црвени Усни Устата Долго Dangle Обетки B

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годинановиот дизајн лично

Материјал : 925 Sterling SilverПакување : Фланелен боксери накит кесиТежина : 7.5 g Здраво! Добредојдовте на нашата

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба Политика на

Добредојдовте на нашата ПродавницаDiscription : Скапоцен камен Тип : Трендовски Зелена Пердув Boho Обетки Уник

Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Ние Секогаш Сме Тука Да

Han Cheng Нова Мода Геометриски Виси Златна 925 Sterling Silver Циркон Керамички Капка Обетки За Жените Накит brincos bijo

Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплата

Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит.net / en / e Packet

Обетки Големина : 3.8 cmБренд : Pera НакитПредмет Тип : Долго Големата Розова Teardrop Булчински ОбеткиМатеријал

потоа на враќање ќе бидат issude со оригиналниот метод на плаќање.Ако објектот е неисправен Враќање: 1.ве м

купувачот треба да контактирате со нас на прво место.;2 : Велика Британија.Ние брод на светот преку Кина п

Гроздобер Месечината Капка Обетки ААА Кубни Циркон AE326Предмет : Пад Обетки AE326Позлата : Бело ЗлатоМатери

Совети:Ако не можете да изберете бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус поради Вашата ц

ПЛОЧА : Вистински Platinum Позлатен,3 Пати,Не е Лесно Да Исчезнат КАМЕН : ААА Кубни Циркони БРЕНД : ANFASNI Бренд з

Боја : како на сликата Материјал : Метални легури Позлата : Позлатен platinum & розово злато позлатен Кристал

EMS : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 денаDHL : Стигнат до најголемиот број на земји во р

Овој производ е направен од природен бисер во правИ Tahitian бисери изгледаат исто,Этот продукт натуральны

Yulaili се зголеми златна боја бакар обетки толку романтични чувства за вашиот љубовник во годишнинатаПро

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Scroll