Новак
Големи Гумени Базен Центар Салон Семејство Деца Вода Игра Забава Дворот Играчка 130*90*50CM J6212

Големи Гумени Базен Центар Салон Семејство Деца Вода Игра Забава Дворот Играчка 130*90*50CM J6212

Достапност: Залиха
DEN 2398.08


Големи Гумени Базен Центар Салон Семејство Деца Вода Игра Забава Дворот Играчка 130*90*50 CM
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Пливаат Центар Семејство Базен. Направи поздравниот ова лето со Пливаат Center Family Базен!
Широк страничните ѕидови овозможи максимална игра соба, и две воздушни комори, секој со комбо вентил, направи инфлација и дефлација бриз.
Одвод приклучокот е вклучена за погодност. Вашето семејство и пријатели може да ги задржи кул и уживајте во оваа забава базен, цело лето долго!
Возраст одделение : 6+ години. Вклучува : Две воздушни комори со комбо вентили. Исцедете приклучокот. Поправка печ.
Надворешниот Дијаметар : 125 * 85 * 45см
Внатрешен дијаметар : 97 * 57 * 43cm
Материјал : увезени зелена ПВЦ
Погоден за играње возраст : 6 години или постари
Пакет Содржина :
1 X Гумени Базен
1 X поправка пакет

Параметрите на стоката

Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години
Тип:
Базен
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
HIINST

Подобро ви се допаѓа

Ние обезбедуваме поправка комплет,која вклучувајќи материјал и за repiring во случајот Покрај тоа, имаме до

Оставете среќа и смешно да се деца За превозот : Ако сте од Русија ,можете исто така да поставите цел,сам

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

За НАС1.Превозот Совети1.Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат н

Плаќањето ќе се врши преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Pls не грижете се Pls контактирајте не за понатамошни дета

Гумени colume / цилиндар бара никакви остри објекти во областа.Употребата на производи треба да бидат пров

Продавачот има никаква контрола над обичај инспекција задоцнување, љубезно ве молиме да комуницирам со

100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.Ние одр

Q4 : Зошто не ја користите DHL во Русија?О : Затоа што царинење во Русија е толку сложен што лесно може да дов

Ние ги користиме 0.55 мм пвцКарактеристикиОганДоказ; SerurityГаранција; ТрајниЛоготоМоже да Се Печати од Сви

Можете да платите со користење на Visa TT,Western Union,Paypal.Ние прифаќаме alipay на Aliexpress.Ние ќе остави Позитивни Пов

Ве молиме оставете ги вашите најблиски морско пристаниште кога ќе поставите вашата нарачка, ние ќе ги п

Квалитетот е култура на нашите производи и професионалност е услов за нашите работници и дизајнери...

5 HP,приклучок може да се прилагоди.CE / UL компресор и видео демо ќе бидат испратени по вашето барање.Со раз

Она земји ќе брод вашата производи ? О : за целиот свет.Друга Земја Клиент, ве Молиме да се напомене,сите п

Увозни давачки,даноци и давачки? А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се

Се продава од фабриката, квалитет,цена,услуга.Comptitive Предност : Конкуренција, ние имаме многу стилови.На

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден Увозни давачки, даноци, цени и брокерските провиз

Погодно за привремен отворено зграда за продажба, изложба, отворања, прослави, партија настани, концерт,

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Надвор гумени Божиќ Декорација Божиќ Добредојдовте Сводови Chrismas Дрво Божиќ Чорапи Семеен Двор Уметнос

Производство на време 710 работни денови Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки...

Сопствени Дизајни се достапни за поинаква форма, големина, боја, логото printings, итн Големина по желба.Се с

Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се бој

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака Овој материјал има добра расцепен

Како што 110 V или 220 V, 50 Hz или 60 Hz и така натаму.Големина : 2.Додатоци : CE / UL компресор, LED светло јажиња,sandbags З

Scroll