Новак
Бесплатен Превозот Сосема Нов Замена Проектор Светилка со станбен POA-LMP127 /610-339-8600 за SANYO PLC-XC56/PLC-XC55/PLC-XC50

Бесплатен Превозот Сосема Нов Замена Проектор Светилка со станбен POA-LMP127 /610-339-8600 за SANYO PLC-XC56/PLC-XC55/PLC-XC50

Достапност: Залиха
DEN 2304.00
DEN 2880.00

5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
Контакт 1. Негативни Повратни информации не се решат проблемите. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2. : POA-LMP127 / 610-339-8600
За Модел : PLC-XC56/PLC-XC55/PLC-XC50 Светилка модел : UHP220 W
Светилка живот : 2000 H
Испорака
1-10piece : 1-2days по плаќање
11-50piece : 3-5days по плаќање
51-100piece : 5-10days по плаќање
Во текот 100piece може да се разговара
Гаранција
Оригиналниот светилка : 120days од фактурата датум
Компатибилен светилка : 120days од фактурата датум
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци.Позитивна повратна информација(s) ќе биде само испратени по трансакција е завршена, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager откако ќе го потврдите вашата цел.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
bipu
Број На Модел На:
PLC-XC56/PLC-XC55/PLC-XC50

Подобро ви се допаѓа

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

DHL38 денаПредлагам купувачот да изберат дали ќе се итниEMS815 денаПодобар начин за руската Федерација(Прев

Товарни соберат не прифатиНајдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така

ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директн

Тип : Замена на Проектор Светилка со ДомувањеДел Број : RLC054Компатибилен со : PJL7211 / VS12890Wattage : 210 / 140 WПросече

На DT00781 е наменет како замена за употреба во HITACHI бренд проектори ие замена светилки за алтернативни мод

Однапред ви благодариме.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да

На ELPLP60 е наменет како замена за употреба во EPSON бренд проектори ие замена светилки за алтернативни моде

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

Компатибилен голи светилка (CB)Оригиналниот голи светилка бренд вклучуваат : SHP UHP VIP NSH NSHA ХС HSCR UHE UHBПовеќе

2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Експрес КурирРаботни

Сите Голи лам ps се доаѓа со приклучок ако ви се наведени светилка модел.Опис : 1.Дел No : E20.6 180230 W2...

Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа ќе потрае 1530 дена во вашата земја...

Испорака : а.PS : Купувачот форма Русија ,кога ќе го поставите цел ,ве молиме да се напомене мора да биде це

2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Купувачи се одговорни

инаку ние не прифаќаме тоа3 Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка Однапред ви благ

Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат2.DHL ќе биде зеде за 47 дена

001Проектор : За BENQ MX660 / MX711Wattage230 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Ја

Компатибилен со : Оригинални Голи Проектор Светилки Сијалица, SPЛАМБА054 Светилка за InfocПроектор SP8602 SP8682В

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

Ние ќе ви испратиме одговор ПОБРЗО Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа

На DT00891 е наменет како замена за употреба во HITACHI бренд проектори ие замена светилки за алтернативни мод

100% НОВИ Оригинални ЕТLAE300 C Проектор Светилка / Сијалица За Panasonic PTEZ580 / EZ580 L Проектор СВЕТИЛКА ИНСТАЛАЦИЈА

Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачк

Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни email2...

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

Ние, исто така, ја прифати купување ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за листата најго

Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Нашата канцеларија време

Scroll