Новак
45x45cm Креативни геометрија Дрво Перница Покрие Памук, Лен Дома Декоративни Перница Покритие за Троседот Cojines

45x45cm Креативни геометрија Дрво Перница Покрие Памук, Лен Дома Декоративни Перница Покритие за Троседот Cojines

Достапност: Залиха
DEN 146.00
DEN 239.52


[xlmodel]-[производи]-[8888] Жешки Предмети
[xlmodel]-[custom]-[45736]
[xlmodel]-[custom]-[45736]
[xlmodel]-[custom]-[45736]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Ставка Опис
Големина : 45cmx45cm/17.7"x17.7 " Количина : 1 buc Пополнување : НЕМА ( Фил не се вклучуваат ) Материјал : Памук, Лен невидливи патент дизајн. пренослив и перат Перење : Машина перат. не е лесно да исчезнат. не кајгана. висат да се исуши. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. Ве молиме имајте во предвид : 1.Моделот е само на предната страна. 2.Ова е само перница покрие ,не вклучуваат пополнување. 3.Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои. 4.Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[45735]
[xlmodel]-[custom]-[45735]
[xlmodel]-[custom]-[45735]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Пратката
Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
За било какви Прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Параметрите на стоката

Големина:
45x45cm
Бренд Име:
RUBYLOVE
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Геометриски
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DT179
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил

Подобро ви се допаѓа

Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела Нарачки обработени навреме

Трговија на големо Животно Перница 45 * 45 cm Свиња Папагал Був Мачка Жирафа Зајакот Мајмун Патка Шема Farmhouse

Прифаќаме само методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам Купувачот е одговорен за поврат

Маслото Стил Robert Downey Jr на Matt Damon Leonardo Di Caprio Општи Костим Оркестарот Уметност Фрли Перница случај Троседо

Политика На ВраќањеНие гарантираме 100% задоволство.За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќ

Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.PLS проверете иако превозот и

Овие перница покрие' s моделот се шарени, едноставен и супер меки.Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка порад

Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites.Симпатична Дедо мр

Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти Големина : 45 cm x 45cm / 18" x 18"(appr.Бојат

Боја : како на фотографии (една страна печатење)На една страна се печати, на другата страна е природен ле

Ако имате било какви прашања, Не отвори discute,ве молиме контактирајте со нас на прво место.Напомена : Тоа е

Денот на вљубените Лен Перница Покрие Pillowcase Едноставен Стил Љубов Куче Шема Половината Фрли Перници На

Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли.

Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли...

Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина е наш ВРВЕН приоритет! Ние и ве

Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број Се препорачува редо

Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате

) Други големината ако треба, ве Молиме Слободно да ме известите Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдо

Океанот, Серија Перница Покрие Акварел Медуза Желка Сирена Дома Додатоци Троседот Седиште Клупата Мест

Можете да ги видите пратката staна соодветниот вебсајт со внесување на Следење на Број во оваа превозот м

[xlmodel][фото][0000]Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен МешавинаГолемина : 18x18 инчи (45x45 см)Answer :

Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли...

Scroll