Новак
Бохемски Двоен Круг Круг Изјава Капка Обетки Накит За Жените 3 Боја Алуминиумски Мода Круг Dangle Обетки Бренд За Накит

Бохемски Двоен Круг Круг Изјава Капка Обетки Накит За Жените 3 Боја Алуминиумски Мода Круг Dangle Обетки Бренд За Накит

Достапност: Залиха
DEN 250.00
DEN 312.00


Параметрите на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
диви и бесплатно
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
YC07001
Метална боја:
Антички Сребрен/Античкиот злато
Тип На Објект:
изјава капка обетки
Е Прилагодена:
да,поддршка на големо(да добиете повеќе попуст)ве молиме контактирајте со нас
Место на Потекло:
Yiwu ,Кина
Пакување:
1pair/opp вреќа,+подарок кутија
Должина:
6cm
Жените Мода Капка Обетки:
Геометриски Dangle Обетки
Повод:
Партија,Крајбрежје,Повод,Дневна,Подароци,Патување
Тежина:
4.2g

Подобро ви се допаѓа

Производ Стил : БАКНИ МЕ Домот & Мода Симулирани Бисери Бела Глеѓ Цвет Обетки Златна Боја Долг Синџир на

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИшарм топката с

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИновата колекци

Совети:Ако не можете да изберете бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус поради Вашата ц

Долга Коса Chihuahua обетки е рачно изработени обетки,тоа се прави на цинк легура.Оваа деликатна мода накит

Нова Мода Секси Устата Голема Капка Обетки За Девојки Панк Акрилик Црвени Усни Устата Долго Dangle Обетки B

Производ Стил : БАКНИ МЕ Бренд Жените Етничка Стил Сина Јаже Tassel Големи Обетки 2017 Легура Гроздобер Капка

потоа на враќање ќе бидат issude со оригиналниот метод на плаќање.Ако објектот е неисправен...

Гроздобер Месечината Капка Обетки ААА Кубни Циркон AE326Предмет : Пад Обетки AE326Позлата : Бело ЗлатоМатери

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба...

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годинановиот дизајн лично

EMS : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 денаDHL : Стигнат до најголемиот број на земји во р

Овој производ е направен од природен бисер во правИ Tahitian бисери изгледаат исто,Этот продукт натуральны

Fish Sheep 2017 Гроздобер Геометриски Долго Капка Обетки Бохемски Голема Зелена Коцка Студ Dangle Earring За Жените

ПЛОЧА : Вистински Platinum Позлатен,3 Пати,Не е Лесно Да Исчезнат КАМЕН : ААА Кубни Циркони БРЕНД : ANFASNI Бренд з

Обетки Големина : 3.8 cmБренд : Pera НакитПредмет Тип : Долго Големата Розова Teardrop Булчински ОбеткиМатеријал

Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит.net / en / e Packet

Yulaili се зголеми златна боја бакар обетки толку романтични чувства за вашиот љубовник во годишнинатаПро

100% Сосема НовСтил : Мода Dangle ОбеткиГлавниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свадба / Aniversa

Scroll