Новак
DWCX 4Pcs / Сет за во Автомобил Искра Plug Палење Wire Кабел 175-6224 / 1AMSW00091 27588 одговара за ФОЛКСВАГЕН 2.0 L SOHC Буба Jetta Голф-Голф Град

DWCX 4Pcs / Сет за во Автомобил Искра Plug Палење Wire Кабел 175-6224 / 1AMSW00091 27588 одговара за ФОЛКСВАГЕН 2.0 L SOHC Буба

Достапност: Залиха
DEN 794.00
DEN 863.52

4pcs/Set Искра Plug Палење Wire Кабел одговара за "ФОЛКСВАГЕН" 2.0 L SOHC Буба Jetta Голф 27588
Состојба : 100% нови Боја : Црно-Сребрен Материјал : Метал & Гума Жица Должина Големини : 23, 38, 54.5, 58.5 cm (НЕ се вклучени Искра) Производителот Дел Број : 27588 Осветленост Дел Број : 175-6224, 1 AMSW00091 Објект се вклучени :
1 x 23cm Искра Plug Палење Жица
1 x 38cm Искра Plug Палење Жица
1 x 54.5 cm Искра Plug Палење Жица
1 x 58.5 cm Искра Plug Палење Жица Компатибилен Со :
одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Буба 2.0 L SOHC 2001-2005
одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Golf 2.0 LSOHC 2001-2006
одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Голф Град SOHC 2.0 L 2007
одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 2.0 L SOHC 2001-2005
одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Град SOHC 2.0 L 2007-2008
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински. Answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
Функција :
1) Добар квалитет со издржлив материјал.
2) Четири големини жици дека ги задоволува вашите потреби.
3) Искра Приклучок и Серпентина/Дистрибутер Чизми.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
DWCX
Име На Модел:
-
Објектот Тежина:
0.316kg
Материјал Тип:
метал & гума
Специјални Функции:
Искра Plug Палење Жица
Материјал:
метал & гума
боја:
Black & Сребро.
Карактеристики:
Искра Приклучок и Серпентина/Дистрибутер Чизми
Должина:
Wire
одговара 1:
за ФОЛКСВАГЕН Буба 2.0 L SOHC 2001 2002 2003 2004 2005
Се вклопат 2:
за ФОЛКСВАГЕН Golf 2.0 L SOHC 2001 2002 2003 2004 2005 2006
Одговара 3:
за ФОЛКСВАГЕН Голф Град SOHC 2.0 L 2007
Одговара 4:
за ФОЛКСВАГЕН Jetta 2.0 L SOHC 2001 2002 2003 2004 2005
Одговара 5:
за ФОЛКСВАГЕН Jetta Град SOHC 2.0 L 2007 2008

Подобро ви се допаѓа

Откопчување Lock & Гориво Гас Капа Клуч Сет Висока класа квалитет и многу издржлив Материјал : Алуминиум&п

за превозот безбедно Ви благодариме за вашето разбирање.Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Мол

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавањеМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајт

Ве молиме проверете слики погоре за детали и спецификации пред да ја купите.Црна Палење Серпентина за Ј

Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да провер

Опис : Состојба : 100% Нови,високо квалитетни и многу издржливиБоја : како на сликата покажаТежина : 0.3 kgFitment

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака "Б" За Батеријата! "M" За Моторни! Ве

На висок квалитет и ниска ценаВнимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се оси

AM0030288Компатибилен со : ХОНДА CB400 SFХОНДА CB400 VTECХонда CB250 Две Педесет 19912008ХОНДА CB600 20042006ХОНДА CB500ХОНДА VFR750 199

Тие се нови и во добра состојба пред превозот.Ако би сакале ЕМС или други препорачана превозот услуга, в

Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информаци

5 Pin Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier одговара за Yamaha YZF R1 FZ1 FZ09Состојба : 100% нови Боја : како на сликата по

Сите наши производи се 100% сосема нов и добар квалитет Како за адреса,ние не можеме да брод од страна PO.за

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки Ние нема д

Scroll