Новак
ZOKOL имајќи 30322 7322E Заострените Ролери Имајќи 110*240*55мм

ZOKOL имајќи 30322 7322E Заострените Ролери Имајќи 110*240*55мм

Достапност: Залиха
DEN 3236.00
DEN 4258.08


Параметрите на стоката

Број На Модел На:
30322
Капацитет На Моторот:
30322
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
Заострените Ролери Имајќи
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Големина:
110*240*55mm

Подобро ви се допаѓа

Никогаш не се Користат воВи благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други

Предмет : 604 ZZ ABEC5Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

Предмет : 685 ZZ ABEC5Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

Предмет : 623 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистува

Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на дано

Предмет : 603 ZZ ABEC1Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрај

Предмет : 627 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK120155 +2 AS120155Големина : 120x155x4mmКоличина : 2 компјутери

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK160200 2 AS160200Големина : 160x200x5mmКоличина : 1 buc

Предмет : 624 ZZ ABEC5 за машина за сечење жицаТип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатвора

Ако ви треба други големина кои не се наведени во нашата продавница, ве молиме ги споделите со нас Ние ув

2 парче / многу SCS10 UU 10мм Линеарно Движење Топката Имајќи го лизгачот Черупка Линеарна Окното за CNC За 10мм

2 парчиња D12mm L650mm chromed Цилиндар Линеарна Железничкиот Круг Род Вратило Линеарно Движење водич железничк

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрајHK121712 12 X17 X12HK121715 12 X17 X15HK121812 12 X18 X12HK121915 12 X19 X15HK131912 12 X19 X12HK14

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Предмет : 694 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Scroll