Новак
coxeer Романтична Флорални Фрли Pillowcase Полиестер се Зголеми Flowes Декоративни Перници Покрие Плоштадот Перница Покрие 40x40cm Kussenhoes

coxeer Романтична Флорални Фрли Pillowcase Полиестер се Зголеми Flowes Декоративни Перници Покрие Плоштадот Перница Покрие 40x40cm

Достапност: Залиха
DEN 180.00
DEN 200.64


coxeer Романтична Флорални Фрли Pillowcase Полиестер се Зголеми Flowes Декоративни Перници Покрие Плоштадот Перница Покрие 40x40cm Kussenhoes
Опис
Точка Име : Перница маска
Димензии : Должина*Ширина : 40cm*40cm (17.7*17.7 инчен).
Боја : Виолетова, црвена роза, сива, светло сива, кафе, сина, темноцрвена, црвена, бела
Материјал : Полиестер влакна
Пакет се вклучени : 1 x Cushoin Маска
Забелешка
Ве молиме погледнете го мерење. Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.
Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.

Параметрите на стоката

Големина:
40x40cm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Перница Покрие 105
Материјал:
100% Полиестер
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
No
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
coxeer

Подобро ви се допаѓа

Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела Нарачки обработени навреме

2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред Вие треба да бидете сигурни дека предметите се

Персоналните Креативни Полиестер Праска Кожа Црно И Бело Панда Бела Мачка Мрзливост Спалната Соба Спал

Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината Вашиот позитивен фидбе

Производот поддржува обичај, ако треба да го прилагодите големина, ве молиме да го контактирате овласте

Денес се Занимава Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : Лен Перница Покрие Фрли декоративни перница покрие 45

Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат.Обично ние ќе ја испра

Маслото Стил Robert Downey Jr на Matt Damon Leonardo Di Caprio Општи Костим Оркестарот Уметност Фрли Перница случај Троседо

2 Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас ПРЕД да замине никакви негативни или неутрални повр

Бесплатен Превозот За СветотAnswer : ___________________________ Note : Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот пар

Океанот, Серија Перница Покрие Акварел Медуза Желка Сирена Дома Додатоци Троседот Седиште Клупата Мест

[description] не вклучува додатен, го содржи само перница ги покрие![белешки] производи се направени во вид, да

Производот поддржува обичај, ако треба да го прилагодите големина, ве молиме да го контактирате овласте

Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли.

Можете да ги видите пратката staна соодветниот вебсајт со внесување на Следење на Број во оваа превозот м

Прифаќаме само методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам Купувачот е одговорен за поврат

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти Големина : 45 cm x 45cm / 18" x 18"(appr.Бојат

Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Scroll