Новак
2017 Нови 925 Sterling Silver ЉУБОВ Долги Обетки Сјајна Јасно Tear Drop Обетки за Жените парична Казна Накит Brincos

2017 Нови 925 Sterling Silver ЉУБОВ Долги Обетки Сјајна Јасно Tear Drop Обетки за Жените парична Казна Накит Brincos

Достапност: Залиха
DEN 401.00
DEN 786.24


Име : 2017 Нови 100% 925 Sterling Silver ЉУБОВ Долги Обетки Сјајна Јасно Tear Drop Обетки за Жените парична Казна Накит Brincos Материјал : 925 Фунта Сребро, Животната средина, Nickle Слободни, Доведе Слободни Плоча : Автентични 925 Фунта Сребро Обетки Големина : види слика на Овој скапоцен камен, според еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Роденден / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : пријател, Девојка / Жена / Мајка OPP Вреќа,Исклучителен Подарок Кутија : Безбедно, Вредни и Чесни

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
60200025635
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Andara
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Earring Тип:
долго се откажат обетки
гарантирањето:
100% 925 Sterling Silver
Повод:
Партија,Свадба,Ангажман ,Годишнина
Стил:
925 фунта сребро обетки за жени
Име на производ:
фунта сребрен накит 925 обетки
Подарок за:
Невестата/Деверуша/Мајка/Девојка/Сопруга
Тип:
Свадба Обетки За Свадба
Бесплатен превозот :
Yes
подарок:
Божиќ Подарок
Состојба:
100% Сосема Нов

Подобро ви се допаѓа

comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царинск

Обетки Големина : 3.8 cmБренд : Pera НакитПредмет Тип : Долго Големата Розова Teardrop Булчински ОбеткиМатеријал

100% Сосема Нов Стил : Двоен Круг Капка Обетки Главниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свад

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годинановиот дизајн лично

Производ Стил : БАКНИ МЕ Домот & Мода Симулирани Бисери Бела Глеѓ Цвет Обетки Златна Боја Долг Синџир на

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

YAN МЕИ Жените 2017 Фенси Кубни Циркони Earring Романтична Dangle Обетки GLE6050Ако не сте задоволни со нарачки ,ве мо

Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит.net / en / e Packet

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИновата колекци

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит,

Нова Мода Секси Устата Голема Капка Обетки За Девојки Панк Акрилик Црвени Усни Устата Долго Dangle Обетки B

Гроздобер Месечината Капка Обетки ААА Кубни Циркон AE326Предмет : Пад Обетки AE326Позлата : Бело ЗлатоМатери

Овој производ е направен од природен бисер во правИ Tahitian бисери изгледаат исто,Этот продукт натуральны

Yulaili триаголник стил полн со романтични чувства капка обетки за слатки девојки во важни occassionПроизвод С

Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплата

Што е потребно за 720 денови за воздухопловната да пристигне во САД,велика БРИТАНИЈА,Канада, и повеќето Е

100% Сосема НовСтил : Мода Dangle ОбеткиГлавниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свадба / Aniversa

Долга Коса Chihuahua обетки е рачно изработени обетки,тоа се прави на цинк легура.Оваа деликатна мода накит

Добредојдовте на нашата ПродавницаDiscription : Скапоцен камен Тип : Трендовски Зелена Пердув Boho Обетки Уник

метал : слатководни бисероблик : монетабоја : pleasechosseголемина : 1010.5 mmthi е половина дупка бисери монистра ,ќ

Совети:Ако не можете да изберете бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус поради Вашата ц

Han Cheng Нова Мода Геометриски Виси Златна 925 Sterling Silver Циркон Керамички Капка Обетки За Жените Накит brincos bijo

Производ Стил : БАКНИ МЕ Бренд Жените Етничка Стил Сина Јаже Tassel Големи Обетки 2017 Легура Гроздобер Капка

Scroll