Новак
QuickDone Преносни Сомот Обетки Прстен Организатор Уво Накит Екранот Стои Приказ Стојат Носителот Организатор Кутија HG0536

QuickDone Преносни Сомот Обетки Прстен Организатор Уво Накит Екранот Стои Приказ Стојат Носителот Организатор Кутија HG0536

Достапност: Залиха
DEN 638.00
DEN 911.04


Опис
Боја : Сива Боја Црна Роза Виолетово-Сина Браун
Материјал : Кадифе + композитни одбор + стакло
Големина : 20x15x4.5cm
Пакетот вклучува :
1 PCS X Организатор Кутија
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
Уживајте во вашиот добро време!

Параметрите на стоката

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Бренд Име:
quickdone
Капацитет:
> 65 Алпска шеќер
Стил:
Европа
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
HG0536
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Техника:
Сјајни
Производот:
накит кутија
Решетки Количина:
1
Употреба:
накит
Материјал:
Сомот

Подобро ви се допаѓа

[xlmodel][фото][0000]1.Ali Express поддршка Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување пр

Карактеристики : Овде имаме лебдечки приказ на случај кој е совршен за прикажување, антички артефакти, н

Ѕидот Фен Рек Простор Алуминиум Бања Ѕиден Држач Полица За СкладирањеФункција : 100% сосема нов и висок кв

Креативни складирање мултифункционален микро пејзаж накит кутија за складирање кутија 9*6.5 см бесплате

Мини Складирање Кабинетот на високиот квалитет на убавина, дизајн складирање кутија 12.8*15.8*15cm бесплатен

Поради светлината разлика, боја може да биде малку поинаков2.Топла Продажба Ретро Антички Декоративни П

Преносни 7 Слотови Кружни ротирачки таблета кутија, Фармацевт, поделено комплет пилула Носителот Орган

Корисни 3 Слоеви Кутија за Накит Додатоци Цилиндар Случаи Ѓердан Earring Накит Носителот Организатор Кутии

Добредојдовте На Нашата Продавница! Опис на производот Направени на квалитетот црна faux кожа и меки беж

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозо

LINKWELL Антички Стар Изглед Гроздобер Унијата Џек велика БРИТАНИЈА Националното Знаме, СТП кожа Молив Пен

DIY Собранието Козметички Организатор Дрво Кутија Декоративни Diy Дрвени Козметички Складирање кутија Му

Scroll