Новак
4pcs/многу дома декоративни перница ги опфаќа текстилните мода тропски растенија печатени перница случај 45x45cm удобност плоштадот pillowcase

4pcs/многу дома декоративни перница ги опфаќа текстилните мода тропски растенија печатени перница случај 45x45cm удобност плоштадот

Достапност: Залиха
DEN 1096.00
DEN 1858.56


Пеперутка antependium Фрижидер прашина маска Микробранова печка покрие климатизација прашина маска Табела тркач Добие торба Перница Покрие Placemat

Параметрите на стоката

Големина:
450mm*450mm
Број На Модел На:
skxs0026
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште
Стил:
Twill
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
AtSKnSK
Техника:
Печати
Стил:
Печатени
Име:
AtSKnSK

Подобро ви се допаѓа

Гроздобер Божиќ Софа Кревет Дома Декор Перница Случај Перница МаскаСпецификации : 100% сосема нов и висок

Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрув

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте

Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти Големина : 45 cm x 45cm / 18" x 18"(appr.Бојат

Боја : како на фотографии (една страна печатење)На една страна се печати, на другата страна е природен ле

Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли...

Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број Се препорачува редо

Производот поддржува обичај, ако треба да го прилагодите големина, ве молиме да го контактирате овласте

(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина е наш ВРВЕН приоритет! Ние и ве

Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли.Кина Пост

Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.PLS проверете иако превозот и

Денот на вљубените Лен Перница Покрие Pillowcase Едноставен Стил Љубов Куче Шема Половината Фрли Перници На

Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат.Обично ние ќе ја испра

Производот поддржува обичај, ако треба да го прилагодите големина, ве молиме да го контактирате овласте

Ако имате било какви прашања, Не отвори discute,ве молиме контактирајте со нас на прво место.Напомена : Тоа е

[xlmodel][фото][0000]Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен МешавинаГолемина : 18x18 инчи (45x45 см)Answer :

Бесплатен Превозот За СветотAnswer : ___________________________ Note : Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот пар

Scroll