Новак
100pcs Празни Јасно Бели Пластични Око Dropper Шишиња , Шише Течност Со Завртка Капак Пластични Шишиња Colirio Botella 5ML

100pcs Празни Јасно Бели Пластични Око Dropper Шишиња , Шише Течност Со Завртка Капак Пластични Шишиња Colirio Botella 5ML

Достапност: Залиха
DEN 1733.00
DEN 1863.36


100pcs 5ml Нов Празен Капки за Очи Пластични Шишиња Течни Шише Пластични Медицински Пакување шише
Бесплатен Превозот
-Капацитет : 5ml
100pcs/Многу
Боја : Бела тело со бела капа
Бела тело со црна капа
Transprent Тело со Бела капа
Ве молиме изберете како слика и Точка
Cualquiera problema por fovr гревот duda conversarme.
За превозот :
Парцела ќе биде предаден во рок од 3 дена откако ќе се исплати, ние брод потврдените адреса на aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашите примени ДОДАДЕТЕ сите се точни. Нормално, вашиот парцела ќе пристигна во рок од 15-40 дена од кина пост воздухот, можете исто така да ми кажете превозот метод е потребно, ние ќе ви ги понудиме најдобрите цената врз основа на вашиот референца.
Повратни информации
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важно за нас, ние ќе биде многу го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации, ви благодарам многу!!

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
YYSJNJHZ5
Големина:
5ml

Подобро ви се допаѓа

1, Точка : парфем примерок шишенцето, парфем шише, стакло шишенцето, стаклено шише 2ml, тест шише 2ml2, Матери

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Точка Име : крем шишеБоја : како се покаж

1 Точка Име : 60ml стаклено шише, 60ml nial полски шише, козметички пакување,козметички сад,лак сад,Мини Стакло

15 ML Стакло Спреј Шише Парфем, Сребрена Боја, Со Линија Капа Мраз Стакло, Козметички Тонер Вода Течни Паку

Боја : ЈасноСе користи за етерични масла, мирисни, сакаат шише,ароматерапијата масло, serm, течни медицина,

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm)Шише Капацитет : 80ml20 Pcs / Многу Пакет : 20pcs шишиња и 20 компјутери Плута Боја : ЈасноМа

Предмет : Пластични тегла,крем тегла,3ml крем тегла, powdr случај Материјал : капа : гласачко место шише : глас

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Без лепило е потребно, едноставно место помеѓу вашиот го

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика дир

Здраво,драг пријател : Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.Ние имаме многу видови на

30 G 30 ML Празни Транспарентен Крем Тенџере, Транспарентни Козметички Примерок Контејнер за Пакување, за Н

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика дир

50 G 50МЛ Транспарентен Тело, Со Црни, Бели Транспарентен Капак ВисокоОдделение Козметика Примерок Пакува

Refillable Стаклено Шише за Козметички Крем Шишиња за Крем Стакло Пумпа Лосион ШишеКапацитет : Крем тегла : 50g

50МЛ Пластични шишиња вертикален рамо спреј шише пумпа шише парфем шише пакување шише шише домашно миле

Опис На Производот : 50мл 100ml 150ml 200ml Зелените пластични Парфем Спреј празна шише трговија на Големо и мало

Пластични шишенце,15ml 20ml 30ml airless пластични шишиња,козметички сад, лосион шише пумпаЗа нас : Среќен куќа пр

4ml чисто Стакло Парфем се Тркалаат На Шише со Метална КапаДетали за производот : 1 Материјал : Стакло Шише

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Един такт ме за попуст ако ви тр

Се истакна : kinldy контактирајте со нас ако вашето сакате да знаете повеќе за деталите информации, ние ќе в

Точка бр : CJPD20 B2МАТЕРИЈАЛ : гласачко местоГОЛЕМИНА : 20 G / 20ml од страна на мери со вода, ако содржат страна л

30 G 30 ML Мраз Стаклена Тегла Со Бела Акрилна Капа, Козметички Лосион Шише Пакување, за Нега на Кожата Крем

5 G 5 ML Крем Тегла, Алуминиум Може Со Конкавна Капа Круг Козметика за Нега на Кожата Крем Мал Примерок Тегл

Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодвет

50мл црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садНа за

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод

Scroll