Новак
lanseis 1pcs Makosh Божица Амајлија. Словенски главниот божица Словенски симбол шарм нордиска Окултни Pendant Германски Пагански мажите ѓердан

lanseis 1pcs Makosh Божица Амајлија. Словенски главниот божица Словенски симбол шарм нордиска Окултни Pendant Германски Пагански

Достапност: Залиха
DEN 201.60


pendant големина : 30 mmx30mm
таа дојде со синџир

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Круг
Големина:
30mmX30mm

Подобро ви се допаѓа

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4 Повратни информации&Контактирајте со Нас

Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка.Доколку ви се допаѓа нашат

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

4Хонгконг Пост (за мали цел) Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се вр

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме.Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни п

5955Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Де

Празни Рамки Pendant Поставување со Врежан, pendant коцки база подетални информации : Количина : 20 парчиња / мно

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативн

Полиестер Tassel Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : околу 5mm широк, 37~43mm долго, за 200pcs / торба.(бродови од сад н

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Дено

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да би

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Име : 925 сребрен инкрустирани природни Мадагаскар гранат ѓердан pendant боја : боја Мода богатство добар ква

Камен Големина : 22 mm*14mm*5mmБоја : Опал бојаМатеријал : Опал каменMOQ : 50 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте

Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на времево царинење или друга прич

Scroll