Новак
Моден Стил OUBAOER Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни календар Кварц-види Бизнис Спорт Мажите Зглоб Види relogios masculino

Моден Стил OUBAOER Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни календар Кварц-види Бизнис Спорт Мажите Зглоб Види relogios masculino

Достапност: Залиха
DEN 864.00
DEN 1727.04


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
OB2019
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Авто Датум
Dial Дијаметар:
42mm
Бендот Должина:
23.5 cm
Бренд Име:
OUBAOER
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Стил:
бизнис
Бендот Ширина:
22mm
Пол:
Мажи

Подобро ви се допаѓа

Ние се реализира најголем дел од нашиот успех е и наш клиент Добредојдовте Dropshipping Трговија На Големо !Ка

SINOBI Воена Види Мажите Луксузен Бренд Маскирна Најлон Часовници воздухопловната Војска Водоотпорен Ква

Ние одговори на пораки понеделникпеток за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговор

БОБО ПТИЦА Бамбус Случај Најлон Рака Кварцвиди Мажите Стил рачен часовник relogio masculinoСлучај Дијаметар : 44

NATATE Мода се Мажи Кварц CHENXI Бренд Бизнис Луксузни Календар Види Аналогни Спортски рачен часовник Нерѓос

Карактеристики на производот : 100% Природно Дрво Случај Движење : Кварцвиди Dial се Прикаже : Аналогни Пол :

Карактеристики На Производот : 100% Природата Бамбус Случај Движење Тип : Кварц Случај Материјал : Бамбус

Жените Минималистички Подарок Зглоб Види Модерна Бамбус Мода Вистинска Кожа Бенд Рака Кварц Аналогни П

Должина : 24cmТабела пропусниот Опсег : 2,2 смDial дијаметар : 4.2 cmДебелина : 12mmТежина : 130g

и Skype : Елитностqiumiaochun1 ние ќе ви одговори во рок од 12 часа Повратни информации : 1 Тоа ќе потрае околу 1530 де

Повеќе Временска Зона Ултра Тенок Едноставна Нордиските Дизајн Види Мажите Sapphire Вистинска Кожа Водоот

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : МажиДисплеј : АналогниСтил : Невр

Ние гарантираме дека ќе се 100% реши сите проблеми.Ако не се задоволни нашите производи ,ве Молиме контакт

Не се враќа објект пред да контактирате со нас, бидејќи ние би можеле да добијат ништо без претходно изв

Ако имате било какви сугестии или не се задоволни со стоки или услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда го фа

Scroll