Новак
Летото 2017 Pajama Поставува Жените Симпатична Ананас Печати 2 Парчиња Постави Кратко Sleeve Врвот + Шорцеви Еластичен Појас Граничи Лабава S76504

Летото 2017 Pajama Поставува Жените Симпатична Ананас Печати 2 Парчиња Постави Кратко Sleeve Врвот + Шорцеви Еластичен Појас

Достапност: Залиха
DEN 875.04


Објектот карактеристики :
Тип : Множества = Top + Шорцеви
Материјал : Памук,Полиестер
Бои : 1 бои
Додатоци не се вклучени. Има 4 големина за следниве оглас, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) Блузи големина : Шорцеви големина : N ote : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x Жените Pajama сетови.

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
Winsleter
Сезоната:
Лето
Должина:
Shorts
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
S76504
Шаблон Тип:
Печати
Материјал Состав:
Памук,Полиестер
2 парчиња сет:
врвот + шорцеви

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на нашиот сладок продавницаRUGODСледете Нас, По Мода.Дозволено во рок од 2 ~ 3 cm разликува пор

Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас

Топла 14 Y Бебе Пижами мода Деца Девојчиња Момчиња Sleepwear Долг Ракав 100% Памук Nightgown Деца Облека Bebe Облека

ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вкл

Оваа нарачка е само облекаАко ви треба ракавици и чевли, ве молиме кликнете тука

За било какви прашања кога ќе го добиете производот, ве молам само да се чувствуваат слободни да контакт

2016 година Нови Доаѓањето на Мажите Пролет, на Есен Полни Ракав Имитираат Свила Дневна Секојдневен Pajama П

за боја , ќе има некои разлика на различни екранот и ве молиме контактирајте со нас прво ако има било как

Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемо

Контакт Со Нас На : 1 Вашето мислење е основниот на нашите подобрување Ве молиме да го пополните вашата т

Големина ИнформацииГолеминаГрадитеРамоДолжина На ВрвCMИНЧCMИНЧCMИНЧL10440.943.517.17228.3XL10842.54517.77429.1XXL11244.146.518.37629

​Евангелието на канцеларијата на работницитеВрвен Квалитет и мека дише ткаенинаЌе се достоен за тоа.М

Сатенски Faux Свилен Пижами Сет 2 парчиња на Жените Лето Тенок Pijama Кратки Панталони Половина Ракав Sleepwear С

Контакт Со Нас На : 1.Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа! Внимание За Купување

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба д

Оваа Цена Е За 1x Pajama,Не Обезбеди Чевли(Забелешка : Големината 2 T / 3 T е иста големина,Големина 4 T / 5 T е иста

ОПИС Големина : 90 95 100 110 120 130 За Околу 2 Year,3 Year,4 Year,5 Year,6 Year,7 YearPls проверете овој детал големина на табелата

Мора да се носат mulberry свила underweЛетните природни 100 mulberry свила жените свила pyjamas за кратки ракавиЗатвора

пакетот вклучува : Т кошула+панталониСите димензии се во азија големина ,можеби 12 големина помала од НАС

Детали За Производот : Предмет : Унисекс Возрасни Руно Дискриминација Во Вработувањето Мао Чудно Pajama По

така што можеме да направиме подобро Превозот Време : 1530 дена од воздух mail .Купувачи се одговорни за враќ

Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производ

и ве молам дозволете 12cm се разликува поради прирачник за мерење Кога ќе го видите вашиот платен за прев

Scroll