Новак
JIGU трговија на Големо Нов Лаптоп Батеријата За Apple MacBook Air 13 A1466 A1369 A1405 A1496 A1377 Батеријата Со Screwdrivers

JIGU трговија на Големо Нов Лаптоп Батеријата За Apple MacBook Air 13 A1466 A1369 A1405 A1496 A1377 Батеријата Со Screwdrivers

Достапност: Залиха
DEN 1237.00
DEN 1237.44


Информации за производот
Батерија Тип : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)
Батеријата Напон : 7.3 V
Капацитетот на батеријата : 51 ПОТ
Состојба : 12 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !
Фото шоу
Лаптоп Компатибилни Модели :
За Apple Macbook Air 13.3" A1405
За Apple Mac Book Air "Core i5" (Mid-2011)
За Apple Mac Book Air "Core i7" (Mid-2011)
За Apple Mac Book Air 13.3" MC965
За Apple Mac Book Air 13.3" MC966
За Apple Mac Book Air 13.3" MC965 CH/A
За Apple Mac Book Air 13.3" MC966 CH/A
За Apple Mac Book Air 13.3" MC965 ZP/A
За Apple Mac Book Air 13.3" MC966 ZP/A
За Apple Mac Book Air 13.3" MC965 LL/A
За Apple Mac Book Air 13.3" MC966 LL/A
За Apple Mac Book Air "Core i5" (Mid-2012)
За Apple Mac Book Air "Core i7" (Mid-2012)
За Apple Mac Book Air 13.3" MD231
За Apple Mac Book Air 13.3" MD232
За Apple Mac Book Air 13.3" MD231 CH/A
За Apple Mac Book Air 13.3" MD232 CH/A
За Apple Mac Book Air 13.3" MD231 ZP/A
За Apple Mac Book Air 13.3" MD232 ZP/A
За Apple Mac Book Air 13.3" MD231 LL/A
За Apple Mac Book Air 13.3" MD232 LL/A
За Apple Macbook Air 13.3" A1369 (Mid-2011)
За Apple Macbook Air 13.3" A1466 (Mid-2012 )
Лаптоп Дел броеви :
A1405

Параметрите на стоката

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-полимер
Компатибилен Бренд:
apple
Батеријата Напон:
7.3 V
Број На Модел На:
A1405 A1496
Пакет:
Yes
Батеријата Боја:
Црна
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Сите фотографии и информации во оваа продавница се за референца Ние не наплата на превозот обвиненија Б

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Добредојдовте на нашата Продавница, вашиот лаптоп компјутери Моќ Решение Посакуваме среќен Ешопинг ис

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

Тоа не е можно, не сите Ние го задржуваме правото да ја наполните 25% restocking надоместокот за НЕНЕИСПРАВНИ с

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ако не го примиш предмет во време,ги споделите со насАко примите погрешни објект,ги споделите со наскак

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

012Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Acer за да се Стремат 2930 за да се

Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање Враќање пакети од страна на В.ЗА Samsung ИОBT550

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Во враќање на производи за нас, клиентите мора да ги плати за враќање товар Наплата барање ќе биде прифа

Сите фотографии и информации во оваа продавница се за референца.Испорака : 1.Политика На Враќање : Објект

Сертификати.не правете краток надворешни контакти.Изберете точниот лаптоп адаптер ќе биде достапен.Не

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

N5 YH9 VV0 NF VVONF VJXMC 0 M7 T5 F 0 K8 HC 1 N9 C0 7 W6 K0 F49 WX NVWGM CXF66 WGCW6ЗА DELL Dell Latitude E5540 Dell Latitude E5440

068 BTPAS4520 G LC.025 AS07 A31 AS07 A32 AS07 A41 AS07 A42 AS07 A51 AS07 A52 AS07 A71 AS07 A72 AS09 A61 AS09 A71 БТ.012Овој Лаптоп Батеријата е исто така ко

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

Ние не сме одговорни за производи кои се оштетени поради лошото пакување, изобличени пакување, или изгу

012Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Acer за да се Стремат 2930 за да се

Ние го задржуваме правото да ја наполните 25% restocking надоместокот за НЕНЕИСПРАВНИ се враќа Само враќање т

Ве молиме да се осигурате дека вратени предмети се оние кои ќе купи од нас Ние не сме одговорни за било к

Scroll