Новак
2x Грешка Слободни LED Лиценца Број Плоча Светла За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН JETTA Mk6 план за 2011-2015

2x Грешка Слободни LED Лиценца Број Плоча Светла За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН JETTA Mk6 план за 2011-2015

Достапност: Залиха
DEN 719.52

Сите прашања ќе се одговори во рок од 48 часа.
Цитирано време на испорака : 8 до 20 работни дена
Купувачот треба да се очекуваат да плати било каква сума обвинет од страна на владата на понудувачот на државата; ова вклучува, но не се ограничени на давачки & даноци.
Ве молиме проверете ја вашата e-mail сандаче за пораки одговорил.
Ќе се бара да се договорат СИТЕ услови погоре пред да купите.
Повеќе Купувања / Комбинираат Превозот
Ние нудиме 20% попуст на превозот обвиненија за било какви дополнителни предмети со помала (или исти) превозот бесплатно купени од нас.
Без оштетување на оригиналниот домување
Може да се надополни двете фабрика халоген и LED тип
Не OBC грешка на сите апликација модели. Посебни пред го исчистите леќите дизајн за LED светло се шири надалеку.
Ќе се бара да бродот назад објектот пред целосна наплата или замена е издадена. Нема преговори за условите по купувањето.
Плаќање
ние само можеме да прифатиме paypal за плаќање.
Услови За Продажба
Сите точка носи 90 дена гаранција.
Експрес испорака на располагање по барање.
Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со него.
Висока осветленост.
Контактирајте Со Нас
Можете да не контактирате преку e Bay е "Контактирајте со Продавачот" систем.
Спецификација За Производ :
* 18 Висока моќност SMD Led диоди по сијалица, светла бела
* Едноставна Plug and Play
* Нема Грешка Во Кодот
* Тројна Светлина во споредба со вашиот ОЕМ Led Светла
Работа на
Volk swagen "ФОЛКСВАГЕН" JETTA Mk6 2011-2014
Превозот
Сите наши парцели се испраќаат преку Регистрирани Воздухопловната од Кина во рок од 2 работни дена (не вклучувајќи ги и викендите и празниците) по исплата.
2x Грешка Слободни LED Табличка Светла За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" JETTA Mk6 план за 2011-2015
Директна Инсталација, без жици, ниту измена
Лесна инсталација, DIY е можно.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Табличка Светла
Температура На Боја:
5000K
Производителот Дел Број:
194-1WW
Гаранција:
Yes
Поставување на Возило:
Лево
За Да Се Вклопи:
табличка светлина

Подобро ви се допаѓа

Големина : 31mm Festoon (LED автомобил сијалица)Влезен Напон : 12 V DCSMD количина : 4pcs SMD 5050Светилка грло : FestoonБоја : Б

Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено.1 Pcs Автомобил Стил Левата Страна Зад

Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот.Сите нарачки ќе биде Предаден во рок

4pcs 12 V 2835 9 SMD LED Бела Сина Жолто Црвено 1156 BA15 S 1157 BAY15 D Led Сијалица Пак Светлина Опашка Светилки Strobe и Постој

Производ Функција1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е право ,ако се погрешни ќе може да сти

container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .25}h5{fontsize : 1e

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.Бразил / Јужна АмерикаНормално, 1428 работни дена, но понекогаш тоа

Автомобил Rearview Пак Сигнал Огледала светла Led Светилка за МерцедесБенц Fitment : За Мерцедес Бенц C КЛАСА W205 2

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

Опремени со два типа на пренос на главата Повеќе од 98% модели погодни за употреба Пред да направите нара

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

1 x 12 V LED Багаж Светилка за Внатрешни работи Купола Светлина Автомобил Трупот Преграда Светло За "ФОЛКСВА

HOPSTYLING 2 X 18 SMD За Volvo V70 XC70 S60 S80 XC90 LED табличка светлина Автомобил стил автомобил led светло за Volvo 12v Авто дело

Превозот Информации : Ние испрати Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно...

Сите пакет ќе се проверуваат и да имаат Добар пакување пред shiping.com" до купувачите'home страница на Aliexpress...

Ние само бродот на пакет да потврдени адресата на вашиот Ali Express сметка, ве молиме да не се побара од нас д

Hopstyling 2 парчиња За Алфа Ромео 174 156 159 166 Brera Giulietta Mito GF Spider LED Лиценца Број Плоча Светла Авто ЗаменаПроизвод

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ef 002СпецификацијаG18 15 SMD 2835BA15 DНапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен280 LMТемпература На Боја2700

Пред да ни даде неутрални или negagive повратни информации,ние може да се образувам до вашето задоволство М

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ек 006РСпецификација3157 15 SMD 2835НапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен280 LMТемпература На Боја6000

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

Долг животен век Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки Целосно 1 година гара

Scroll