Новак
Нови Оригинални BP500 Отпечаток FPC Кабел За Lenovo ThinkPad P50 P51 Серија,P/N 00UR832 SCI0K04492 DA30000FC20

Нови Оригинални BP500 Отпечаток FPC Кабел За Lenovo ThinkPad P50 P51 Серија,P/N 00UR832 SCI0K04492 DA30000FC20

Достапност: Залиха
DEN 479.52

Опис име на Производ : FP Кабел за Дел Број # : 00 UR832 SCI0 K04492 DA30000 FC20 Состојба : Акции Гаранција : 60-дена Пакетот вклучува : 1pc FP Кабел Компатибилност : THINKPAD-P50
THINKPAD-P51-ТИП-20 HH-20 HJ Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
2.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . ако ви треба превозот брзо Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
3.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите. Верувам дека комуникацијата е најдобар начин да го реши проблемот.

Параметрите на стоката

Должина на кабел:
FP Кабел
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
P50
Бренд Име:
ZMUK
Пакет:
No

Подобро ви се допаѓа

Спецификации И Карактеристики : * Поддржува Windows и мултимедијална Тастатура* Поддржува 3 D3 K на тркалото н

НОВА За ASG750 G750 JW G750 JS G750 JX Ј АЈ JM моќ одбор REV2.0 Тестирани работи добро

ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот иБило какви прашања или проблеми само се чувствуваат с

65 mm центар pin ACER Travelmate 5610 серија(TM56104836),5710Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешк

thx!^_^Но, ако вашиот објект има не пристигна или не е како што е опишано,ве молиме контактирајте со нас на п

Добредојдовте на Луди Пепел Ко.Ltd.Ве молиме Контактирајте со нас ако било што може да се стори за вас, Ние

Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контакти

Опис име на Производ : SATA Хард Диск Адаптер за Полнач Одбор Дел Број # : LS8672 P Состојба : Акции Гаранција : 60

МИНИ 1080 P VGA да HDMI Адаптер VGA2 HDMI Конвертор Конектор со Аудио за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп на HDTV Проекто

Ако по 70 дена (Бразил / Чиле / Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте

Ви благодариме за вашиот вид разбирање Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште

СостојбаOriginal & НоваFRU00 HW232 00 HT938 00 HW233ОдговараThink Pad јога 11e екран на допир за лаптопПакетот вклучува1 bucПро

19pin USB 3.0 машки насловот за да 9pin USB 2.0 женската порта кабел му помага на вашето USB 3.0 19pin уред е поврзан со USB

Стандарди : потврдува да USBV1.0,1.1 и 2.0 и ОВЖС RS232.USB сигнали : VCC, ПОДАТОЦИТЕ+ПОДАТОЦИ,GND и FG.Работни сигнали : DC

10pcs Напред Насока 30 Pin FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел Теренот 0.5 mm должина 250mm бесплатен превозотСпецификац

( ние ќе ви вратат на објектот е цена по добивање на врати објектот Ако не го добиете вашиот објект на вре

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелИспорака :

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или

USB 2.0 Микро Мини USB женски машки миниcarga cabo де transferência де dados де 20 cm; pode ser cabo де dados МИКРО USB adaptador мини usb инте

Scroll