Новак
5pcs Вештачки Jumby Грав Бери Лист Гранка Зеленило За Растенијата Ѕид Позадина Свадба Партија Дом Канцеларија Бар Декоративни

5pcs Вештачки Jumby Грав Бери Лист Гранка Зеленило За Растенијата Ѕид Позадина Свадба Партија Дом Канцеларија Бар Декоративни

Достапност: Залиха
DEN 1123.00
DEN 1439.52

Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
Материјал : пластични лоза
Пакет се вклучени : 5pcs(не вклучуваат вазна)
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Превозот 1).
Вештачки гарланд,за голема свадба, градина, дома, продавница, ресторан и канцеларијата за декорација
Должина : околу.35 метар,еден букет 4pcs главата. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Параметрите на стоката

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Цвет Стил:
Цвет Букет
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
DRtrade
Материјал:
Полиестер
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
бери
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет
Тип:
Цвет Лозата/Ратан

Подобро ви се допаѓа

Цвет Декорација Ратан 320 C Свадба Вештачка Свила Црвено Бели Ратан се Зголеми ратан спални дом дневна со

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.М

започнетекрајотДекорација Мов Печурки Вештачки Зелена Tufting Табела Екранот Оркестарот Цвет Лажни Зелен

Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.но, не е отв

30pcs / многу 4cm Пена Зголеми Цвет Раководител Вештачки Цвеќиња За рачно изработени Дом Градина Свадба Дек

100% Нов и висок квалитетМатеријал : пластикабоја : зеленаголемина : околу 25 СМ*25 СМза 3 CM висинаВештачки Зе

ДИМЕНЗИИ : Висина 88 CM вазна до големината diamter е 15cm, wholse вазна големина е 38cm,цената само за метал hight висок

САД$ 3.71 + УСД 8.44 = НÈ Спаси$ 1.04 Оригиналната Цена : Опис : DIY Хартија Ткиво Пом PomsГолемина : 30 CM ( 12 " )Мин...

мешани Вештачки ткаенина Цвеќиња Капа за Свадба Декорација DIY 50pcs 33mm CP1557МатеријалГолеминаПрибл : 33mmконв

It won 't ви помогнат да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информац

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Латекс СТП се Зголеми (Реалниот Допир) Декоративни Цвет Цена Е З

букет висина : околу 25см букет дијаметар : прибл 18cm Тоа е 100% Сосема Нов Убав дизајн свадба букет, мода и по

*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

R03904Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната

Рачно Изработени Свадба Corsage за Младоженецот groomsman зголеми цвет и Бери Свадба Човек BoutonniereОпис : *Состојб

Плаќање1).Ќе ван плати користење на Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.Пре

(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети л

(Освен некои земји и APO / FPO)2.Ако сте заинтересирани во нашите предмети кои покажуваат на нашата компаниј

Scroll