Новак
Дише Кожа столче опфаќа За Citroen DS DS3 DS4 DS4S DS5 DS6 автомобил додатоци авто налепница автомобил стил 3D Црна/Црвена

Дише Кожа столче опфаќа За Citroen DS DS3 DS4 DS4S DS5 DS6 автомобил додатоци авто налепница автомобил стил 3D Црна/Црвена

Достапност: Залиха
DEN 5212.00
DEN 8687.52

Ако го купите, ве молиме да ми кажете, на вашиот автомобил модел и автомобил година, како што се : Benz s600 / 2006year, ако може, да ми даде вашиот автомобил седиште фотографии. Опис на производот : Тоа е општ столче капак, тоа е погоден за повеќето може да се отстрани потпирачи за глава од автомобил, го користи високо-квалитетни Дише лен материјал, тоа не имаат некој ужасен мирис, тоа е многу мека и удобна.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Овие опфаќа заштита на вашиот автомобил места од нечистотија, носат и солза. Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали производство компании, имаме добар пред-продажба и услуга по продажбата. Ние ќе испратиме логистика според ваш избор. Имате било какви прашања можете да не контактирате во секое време, ние веднаш ќе ви помогне. Ние можеме да ви помогне да го промените царинската цена, можете да избегнете високи тарифи. Имате било какви треба да бидете во можност да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Здраво, драги мои пријател.
Ако ви се допаѓа, ве молиме дај ми добар фидбек, бидејќи тоа е многу важно за мене. Ако логистика задоцнување, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ги пратите на вашите производи за вас. Едноставен за инсталација, Без професионална инсталација е потребно. Вие не треба да ги отстраните вашите оригинални seat покритие; тоа се лизга право над вашето седиште. Тоа не влијае на користењето на автомобил воздушни перничиња.
Благослови секој пријател, Може радост и среќа околу вас денес и секогаш. Ако не ви се допаѓа тоа, ве молиме да не остави негативни deedback ,ве молиме контактирајте ме , јас ќе им даде добра soluyion . Ви благодариме за вашето разбирање, мојот драг пријател. Кога ќе платат за тоа, ние ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24 часа и треба да се прилагодите времето за испорака на стоки да бидат правилно продолжен.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
25cm
Материјал Тип:
мраз свила
Бренд Име:
wenbinge
Специјални Функции:
Меки и удобни, Штити од дели, дамки, бледнее, dirtIte
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Тежина:
3kg
Mfg Серија Број:
Универзална Столче Опфаќа
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Погоден за модели:
Тоа е погоден за 95% модели на автомобили
Материјал Тип:
СТП кожа+Мраз свила

Подобро ви се допаѓа

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!Ова

2 парчиња / set SEEYULE Универзална столче Јазот Покрие Течење Подлога Доказ Plug Затка Поклопец на Слот за СТП

Бруто тежина : 4.pls контактирајте со нас прв и ние ќе направиме посебни прилагодени на услуга за вас .Pls пр

напомена : Ве молиме да ни Кажете за вашиот автомобил модел и се Земе слики на вашиот напред&задните седи

· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена...

Ве молиме имајте на ум : овој линк имаат 3pcs продава цена,ве молиме да не грешка, за само 1front покритие за са

ве молиме контактирајте со нас пред да се врати Контроверзии : Имате било какви прашања, ве молиме конта

Smart автомобил гумени душеци фабрика (Добредојдовте на големо)Компанијата поставува развој на производо

dianxiaobao_1dianxiaobao_2За Посебно седиште опфаќа : Материјал : Кожа Бруто Тежина : 12kgs / set Опис : овој производ е сам

Ние не сме одговорни за било какви проблеми кои се предизвикани за време на превозот, како што се незгод

За да Гарантира дека Сите производи имаат 12 месеци гаранција од нашата продавница (Освен некои земји и AP

Ве молиме имајте во предвид : Забелешка на вашиот автомобил модел на вашата цел,ако тоа не е забелешка,ни

Сите се враќа, мора да го придружува со оригинално пакување во оригиналната состојба.ИСПОРАКАПоголемио

Ние ќе се потрудиме за да можете 100% задоволство И ние не сме одговорни за Штета или пратката е задржан од

Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволствот

Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поско

Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали производство компании, имаме добар предпрод

Ние можеме да произведуваат 95% на тип на возило seat опфаќа, бидејќи имаме Професионална столче покрие фаб

Ве молиме имајте на ум : овој линк имаат 3pcs продава цена,ве молиме да не грешка, за само 1front покритие за са

Детали за производот & Item спецификитеПредмет Тип : Внатрешни Додатоци)Објектот Назив : Седиште Покрие До

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!Ова

ИСПОРАКАПоголемиот дел од нашите производи ќе бидат испорачани бесплатно преку Aliexpress е складиште, тие

Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа Но треба да ни кажете на вашиот автомобил е левоdrived

за столче, се покрива или перници или патосници или багажникот мат, ние исто така имаат различни големин

Швајцарија Обично тоа ќе потрае околу 1055 денови за вас Ние се грижиме нашите клиенти и ќе настојуваме да

Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.Ние се стремиме да

Scroll