Новак
2-8 Години 2017 Дете Вест Момчиња Солидна Зимски Бебе Јакна без Ракави за Девојки Дете Стенд-ап јака облека Вест Outwear Есен

2-8 Години 2017 Дете Вест Момчиња Солидна Зимски Бебе Јакна без Ракави за Девојки Дете Стенд-ап јака облека Вест Outwear Есен

Достапност: Залиха
DEN 687.00
DEN 859.20


Параметрите на стоката

Дете НИ Големина:
2T, 5T, 6T, 7T, 8T, 3T, 4T
Бренд Име:
fpxseirt
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Европски и Американски Стил
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Ткаенина Тип:
Тексас
Број На Модел На:
sy786
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
thinkee
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
боја:
пинк сино зелена црна

Подобро ви се допаѓа

Ви благодарам многу.2 големината на Телото мерења(1) Вратот Турнеја : __________ СМ ( или инчи )(2) Рамо Ширина : ___

[Ткаењето] 50% волна 50% полиестер[Size] ве Молиме погледнете детални информации за големината подолу.

Азија Големина Ракав (cm) Биста(cm) Половината(cm) Должина(cm) Рамо(cm) XS S 84cm / 33.1" 55cm / 21.7" М 88cm / 34.7" 56cm / 22.1" L

Ако сакате да го користите EMS,DHL,UPSот,Fedex,ТНТ или други ние ќе ги провери превозот цената за вас.За Русија П

Моден Зимска Облека за Деца Вест Грб Faux Крзно се Задржи Топло Outerwear Девојки Јакна Gilet Елеци Плус Големина

Ние сме една фабрика Ако сакате да трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас за повеќе стил Мож

Драги пријатели,Добредојдовте на нашата продавница,тука ќе ги добиете најдобрите производи,милостив у

Слатки Девојки Зима Outwear Дете Пријатна Вест Деца без Ракави Запушен Јакна Девојки Дебела Облека Бебе Ве

Големина На Половината(cm) Биста(cm)Бебе Висина(cm) Должина(cm) Бебе Возраст 3 T(100) 29*2 6875 33 4 T(110) 31*2 7583 36 5 T(120) 33

Децата Есен Зима Вест Симпатична Девојки Топло Маскирани Вест Детска Јакна без Ракави Деца Waistcoat Девојк

Големина(cm) Назад средна должина Градите обемот Половината Замав низ Рамо ширина S 51 86 78 79 30 М 52.Вистински

Симпатична Топло Бебе Девојка Јагне Волна Вест Резервоарот Дете Дете Faux Велур Блузи Outerwear 27 YСтил : Прекр

Деца Вест О Вратот Момчиња Девојчиња Елеци Ѕвезда Ракави Памук Резервоарот На Врвот Лето Писмо Спортск

Големина L XL XXL 3 XL cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен Околу Стомакот 82 32.23 86 33.80 90 35.37 95 37.34 Рамо 32 12.58 34 13.36 36 14.15 38

Добредојдовте во мојата продавница за промет на Големо и промет на мало соНие со добра услуга и висок кв

Политика на враќање ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба

.Опис : 1 Материјал : 40% Памук,60% Полиестер2 Предмет : Mens Вест / Casua Вест Мажи3.Стил : Shinny Партија Облека / Ноќен

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

Ако не сте сигурни за големината,Молам да знаеме за вашата тежина и висина ,а половината Информации и др.

6годишно искуства : ние се доверени од страна на многу задоволни клиенти од повеќе од 75 земји , особено за

Scroll