Новак
Црна женска tuxedo 2 парче сет жени бизнис костум женски канцеларија униформа дами панталоните панталона одговара двојно гради СОПСТВЕНИ

Црна женска tuxedo 2 парче сет жени бизнис костум женски канцеларија униформа дами панталоните панталона одговара двојно гради

Достапност: Залиха
DEN 4752.00

Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот. Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас. Ве молиме не да се мешаат. Додатоци во тужбата не се вклучени во костум. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место. Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација. Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа.Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Ако купите два или повеќе елементи заедно.Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас, vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Ние исто така ќе ви остават голем фидбек.
започнете
крајот Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи. Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата дадени како : Замена или враќање на Пари (Купувачот Изберете) се Врати превозот платени од страна на : Купувачот Повратни информации : По сте го добиле овој костим,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство и пријателот имате среќа! Овации.

Параметрите на стоката

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
auguswu
is_customized:
Yes
Затворање Тип:
Двојно Гради
Стил:
Формално
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук,Полиестер
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Јака:
Notched
Облека Должина:
Редовни
Материјал Состав:
Памук помеша

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било

Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата

Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било

Ние продавница преку DHL / UPS / Федекс / ТНТ(потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Брит

Полна боја голема големина на жените пролет нови маслинесто зелена тенок двојно гради долго одговараат

Ве молиме не да се мешаат Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство и пријателот и

Мерење Во cm & инчи ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо Г

Нашата продавница политика е квалитетот на прво место Должина на ракав = ? 4 , Armhole = ?5 Ако имате квалитетот

Додатоци во тужбата не се вклучени во костум Ви благодариме!!!Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталон

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на К

Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа Ве молиме проверете со в

Потсетник : одговара на јакна, кошула, здолниште, панталони, ние се продава одделно или во комбинација (н

Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да к

Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја

ГолеминаПалтоПанталониРамоДолжинаБистаSleeveПоловинатаХипДолжинаS35588058688898М36598459729299L376088607696100XL3861926180100101XXL

Scroll