Новак
MC-100B вакуум цевки аудио засилувач моќ цевка моќност засилувач жолчката треска hiFi жолчката машина висока моќност засилувач 110/220V 1PC

MC-100B вакуум цевки аудио засилувач моќ цевка моќност засилувач жолчката треска hiFi жолчката машина висока моќност засилувач

Достапност: Залиха
DEN 38258.00
DEN 40272.00


MC-100 B вакуум цевки аудио засилувач моќ цевка моќност засилувач жолчката треска
Hi Fi жолчката машина висока моќност засилувач 110/220 V 1 PC
Сликата покажува :
Опис :
Излезна моќност : 50 W + 50 W (8Ω) Супер линеарна (UL) конекција
25 W + 25 W (8Ω) три пол (TR) конекција
Зачестеност одговор : 5 Hz-70 KHz (-2db)
Нарушување :
Јачина на бучава сооднос : > 85db (A тежина)
Текст чувствителност : во комбинација 0.25 V чиста по класа за 0,6 V
Оптоварување отпорност : 4-8Ω
Цевка : KT88 * 4,6 N8 P * 4,12 AX7 B * 2
Бруто Тежина : околу 31 KG
Максимална потрошувачка на енергија :
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Параметрите на стоката

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
MC-100B
Тип:
Хоризонталната
Состојба:
Нови
Број На Производ:
FL1398
Зачестеност одговор:
5Hz-70KHz (-2db)
Нарушување:
Јачина На Бучава Сооднос:
> 85db (A тежина)
Текст чувствителност:
во комбинација 0.25 V чиста по класа за 0,6 V
Цевка:
KT88 * 4,6N8P * 4,12AX7B * 2
Бруто тежина:
за 31KG
Максимална потрошувачка на енергија:

Подобро ви се допаѓа

производ екранотпроизвод параметриОперативен Напон : 110 V / 60 Hz или 220 V / 50 HzТековната Потрошувачка : 3.Хори

2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го

Новиот Дизајн 8 во 1 Комбо Топлина Притиснете Машина Ззп / Кригла / Плоча / TshirtСублимација Машинаpricture пока

ZSјас мерење алатка автоматско чистење на уредот машина за мерење алаткапочиста инструменти опрема 220 V 1

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Vis

Пари контра машина е погоден за ЕВРО американски ДОЛАР МултиВалута Компатибилен Бил Готовина Контра Ва

1 PC Прирачник рампа печатење опрема лого печатач машиниединствена боја на нафта печат печатач дизајн ум

Прирачник Масло Притиснете Кикирики Ореви, Семиња, Масло Притиснете Expeller Масло Extractor Машинафотографија

Вертикална нерѓосувачки челик камен земјата сусам кикирики сос мелење машина,Мултифункционални комер

Стандардот RS232 комуникациски интерфејс поврзете принтер, компјутер и други периферна опрема5...

Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Vis

1pcИнсталација : 1 Машината се движи на оперативниот позиција2 За да се одржува нивото пред одредување3...

Карактеристики : 1, машината ги покрие се прави на транспарентен plexiglass, пакување процесот на прв поглед...

П2 примерок машина машина 35*35mm примерок машина за сечење намалување на сите видовина метални материјали

Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жал

KZLS32mm рачен Пневматски Лента Baler Посебен рачен ТитаниумПневматски Обврзувачки Машина 19 Tensioning и Пакување

1 Set Прирачник топла фолија печат машина фолија stamperкожа на печатач за означување притиснете втиснување

Нови DIY рачна работа мали допирање машина рака алатка метал допирањемашина се користи за обработка на м

Commerciale мека сладолед macchine 1200w w / 220 v Фрид сладоледмашина / Фрај рамен сладолед создателотModle : HXCBJ22Име на п

Нерѓосувачки челик 350 компир taro пилинг машина / кожата, отстранување на машина со чистење функција за ко

1pc Две Начин Чевли се Протега Носила Машина чевли носила / чевлипроширувач рака алаткафотографијата пок

spec Печати метод : термички трансфер Поврзан со компјутер : Може да Поврзете КОМПЈУТЕР Резолуција : 300dpi Пе

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Vis

QRLS400 1500 W електрична мелница за месо од не ' рѓосувачки челик повеќенаменски кујнакомерцијални stuffer минс

1 PC 800g Полн Замав Нерѓосувачки Билка МелницаGristmill Кафе Пипер Храна Мелење МашинаСликата покажува : Специ

Scroll