Новак
За ОПЕЛ Astra Volt Вита Agila Адам Комбо Автомобил Внатрешни работи NOVOVISU Амбиентална Светлина Панел Лента осветлување во Внатрешноста на Оптички Влакна Светлина

За ОПЕЛ Astra Volt Вита Agila Адам Комбо Автомобил Внатрешни работи NOVOVISU Амбиентална Светлина Панел Лента осветлување во

Достапност: Залиха
DEN 1188.00
DEN 1414.08

Данок се купувачот 's respomsible. Купувачите треба да контактирате со нас за да испратите неисправни предмети назад за размена во рамките на гарантниот период. Ако'повторно не се задоволни со нашата стока или услуга , ве молиме пишете ни веднаш, така што можеме да ви помогнеме.Комуникацијата е многу важно ,ние веруваме дека може да ги реши сите проблемот со едни со други.
Повратни информации, Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата.
Врати/Wanrranty Политика Ако не сте целосно задоволни со објектот, можете да се вратите во неискористени состојба или ние ќе рефундирање на вашата исплата. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за трошоците за враќање поштарина, Ние само им понуди наплата на предмети кои стигне до нас. Тоа'll ве однесе една минута само. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања во БЕЛЕШКИ дел, кога ќе се направи нарачка. Во сите случаи, купувачите треба да се плати за поштенски трошоци да се вратат на производи за замена или рефундирање За "ОПЕЛ" Astra Volt Вита Agila Адам Комбо Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
. Предмети ќе се испрати во рок од 48 бизнис часа по Исплата Потврди, (Достапно на работни дена само).Бидејќи Рејтингот под 5 се еднакви да "НЕ Сте задоволни. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на аукција затворање. Превозот цената вклучува пакувањето и ракувањето со такси.За "ОПЕЛ" Astra Volt Вита Agila Адам Комбо Автомобил Внатрешни работи NOVOVISU Амбиентална Светлина Панел Лента осветлување во Внатрешноста на Оптички Влакна Светлина
Предмети Информации
Име : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )
Материјал : оптички влакна & LED светло
Големина на : 1 метар долг x 4 Парчиња
Напојување : Автомобил 12 V DC Моќност во ( Можете да го контролирате со оригинални Автомобил светлина switch )
Количина : 4 парчиња ( Ако сакате повеќе подолго или повеќе Светилка за да се светли , само зборува за нас )
(За повеќе информации види на видео погоре)
Погоден За "ОПЕЛ" Astra Volt Вита Agila Адам Комбо
За "ОПЕЛ" Astra Volt Вита Agila Адам Комбо Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
За "ОПЕЛ" Astra Volt Вита Agila Адам Комбо Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
PS : Некои firends како да го инсталирате светло на предната табла каде што нема рефлексија дизајн.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Розова, Портокалова
Бренд Име:
NOVOVISU
Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
Автомобил модел:
Agila

Подобро ви се допаѓа

Комуникацијата е многу важно ,ние веруваме дека може да ги реши сите проблемот со едни со други.За Рено Av

добредојдовте на нашата продавницание продажба на производи поддршка wholesales ако сакате повеќе попуст,в

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПО

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

Превозот цената вклучува пакувањето и ракувањето со такси Ние само брод да се потврди адреси...

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

Само кажи ми кога цел Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ве молиме к

Ние може да го промени на испорака задолжен за нарачки Преку воздухопловната, превозот времето е 1025 раб

Времето за испорака е познато како што е подолу : ЗемјаПрибл.Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продава

Сите пораки ќе бидат одговорени со 1 работен ден Ние силно препорачуваме инсталирањето на овој производ

OKEEN 60" Црвено / бело задната врата LED Лента Светлина Бар Обратна Кочница Пак Сигнал Опашка за Ford Dodge Ram мемо

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ве молиме да ни ОСТАВИ ЧЕТИРИ 5 Детален Продажба на Оценка (НСД) и да даде Позитивни повратни информации

Превозот цената вклучува пакувањето и ракувањето со такси.Искрено се надевам дека ќе не остави ни какви

Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме промени пред да плати, или контактирајте со нас кога ќ

Опис На ПроизводотОвој звук се активира со шарени LED светло автомобил налепница ќе ви донесе со fashional и з

Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи

Купувачите треба да контактирате со нас за да испратите неисправни предмети назад за размена во рамкит

Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на аукција затворање Вашиот признавање е нашата мот

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

3) ако не се постигне до 50 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време 4)

comFedex24 денаwww.(Ве молиме погледнете го приложениот сл Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Царинењ

Опис на производот Овој звук се активира со шарени LED светло автомобил налепница ќе ви донесе со fashional и

Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви по

Scroll