Новак
Нова Топ Покрие Горниот Случај Palmrest за Dell Latitude E5570 Прецизност 15 3510 A151N5 Лаптоп/Лаптоп C Црна Школка

Нова Топ Покрие Горниот Случај Palmrest за Dell Latitude E5570 Прецизност 15 3510 A151N5 Лаптоп/Лаптоп C Црна Школка

Достапност: Залиха
DEN 1171.00
DEN 1232.64

Како експерт, ќе може да проверите Дел Број(PN) или Производство Дел Број(MPN) кога ќе ги нарачате. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Меѓутоа, ако не сте сигурни за делот што треба, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Разговор во Живо или да ни испратите Порака, ќе ни биде мило да ви помогнеме. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот за гаранција предмети.
Гаранција : Нашата грижете се-free 3-устата гаранција и пријателски услуги на клиентите
Име На Производ :
Топ Покрие Горниот Случај Palmrest
Дел Број :
A151 N5
Состојба :
Нови
Компатибилни Модели :
За Dell Latitude E5570
За Dell Прецизност 15 3510
Совети
Лаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи. (Делумно враќање може да бидат прифатени на купувачите ќе)
.
Превозот и Испорака
Оваа ставка ќе биде предаден во 3 работни дена. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Но, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере не сите даноци или давачки може да биде поштеден. Купувачот ќе има обврска да плаќаат тие давачки, даноци или ракувањето со обвиненија.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Гаранција & Одржување
Овој објект го носи 30 дена Ware Sphere Меѓународна Гаранција .
Се враќа
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Зависи од видот на превозот метод можете да изберете, овој објект ќе ви бидат доставени во рок од 90 дена. Ние ќе ви помогне за датотека пакет штета тврдат дека за да се намали сте ја изгубиле.
Даноци и Давачки
Цената што ја цитираше не вклучуваат увозни давачки, даноци на земјата на дестинација/држави или област.

Параметрите на стоката

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Waresphere
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Број На Модел На:
E5570 15 3510
Пакет:
No
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
E5570 15 3510
Материјал:
Горниот Капак
Гаранција:
90 дена
Состојба:
Нови
боја:
Црна
Дел Број:
A151N5

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме да го погледнете на следниве универзална ставки што може да ви треба за вашиот уредДетали за п

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

Само 11,6 13.3 15.6 17 Торба за Лаптоп Случај за Macbook Pro Ретината AsHP Dell Briefcase Handlbag Покритие за Macbook Air 13 Случај за Ж

нови бизнис стил црна длабоко сива Тексас Ракав торба за macbook air про ретината 13 air 11 12 за 11inch 12inch 13.3 инчен т

(Не бидат принудени, во спротивно лесно ќе се водат искинале) Забелешка : ставете По завршување, ако најд

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваа

54 см, 1cm = 0 Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод и производство отстапување , ве молиме овозможи 13 cm

Повик за Лаптоп Ранец 14 инчен Патување Мода Мажи Жени Ранец Компјутерски Торби за apple macbook air 13 Ранец Спец

Лесно да се примени и лесно да се отстрани, остава леплива остатоци зад себе (Не бидат принудени, во спро

ако сте го добиле на објектот 1,Ќе се провери кожата големина и дупка без разлика дали е точно ИзјаваЗа Д

MOSISO Neoprene Лаптоп Ракав Торба за Лаптоп СлучајДизајнот на Macbook Air / Pro 11 13 15 Ретината / Површина Pro3 / 4Каракте

Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи Ве молиме контактир

Објектот Спецификација : Бренд : KALIDIГолемина : 44 x 30 x 14cmОдговара за : лаптоп под 15.6 инченволумен:19 LМатери

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно...

Водоотпорен Shockproof Таблета Ракав Торбичка Случај за Xiaomi Mipad 1 / 2 / 3 7.9" Покрие Подебели Лагер Ракав торба

11 12 13 инчен Тексас Netbook Лаптоп Ракав Торба Случај Сметководствена се Справи со Торба За Macbook Air / Pro / Ретин

бизнис стил жан Лаптоп Ракав Случај за macbook air 13 про ретината 13 air 11 12 Тексас Компјутер Торба за 11 12 13.3 инче

Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот Без лепило остатоци ние ќе

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам.Превозот : 1.Бесплатен Превозот

Опис име на Производ : Palmrest Дел Број # : 00 NY368 AP0 Z5000800 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : P

Жените на Мажите Волнени Лаптоп Ракав Чувствува Спојки Торба За Таблет, за Macbook Лагер Флип мочниот Меур

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Се враќа& Гаранција : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме Обично, ние брод ва

dianxiaobao_1dianxiaobao_2100% Сосема Нов Ракав торба !!1 Уникатен дизајн за Macbook лаптоп, 100% одговара2 Го заштитува ваши

6LCD Резолуција : FHDLCD заднинско Осветлување : LEDLCD Крај : MatteКомпатибилен Со LCD Капак (Боја : Sliver) LCD Рамки (Бој

Scroll