Новак
130mm Нерѓосувачки Челик Прирачник Хамбургер Машина Бургер Притиснете Пети Создателот Хамбургер Мувла Бургер Печатач HF-130

130mm Нерѓосувачки Челик Прирачник Хамбургер Машина Бургер Притиснете Пети Создателот Хамбургер Мувла Бургер Печатач HF-130

Достапност: Залиха
DEN 5381.00
DEN 5664.00


130mm Нерѓосувачки Челик Бургер Печати Прирачник Бургер Пети Создателот Хамбургер Мувла Бургер Притиснете Машина HF-130
Внимание :
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, или некои други работи
сакате да знаете, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме!
Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН , и ние ќе се организира на пратката од страна на international express и тоа директно ќе испорака до вашата адреса ( од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако е така, кога пратката стигнала, купувачот само треба да се обрне сопствени даночни или должност такса. Купувачите треба да ја испита пакет/стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
YunlinLi
Состојба:
Нови
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
HF-130
Тип:
плескавица притиснете машина
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Тежина:
5.24 kg
Големина:
245*210*280mm

Подобро ви се допаѓа

1 Set Прирачник топла фолија печат машина фолија stamperкожа на печатач за означување притиснете втиснување

QRLS400 1500 W електрична мелница за месо од не ' рѓосувачки челик повеќенаменски кујнакомерцијални stuffer минс

ПВЦ Цевка Печатач S650 Shrinkable Цевка Електронски Букви Машина Shrinkable Кабел ID Печатач Жица Означување на Маши

MC100 B вакуум цевки аудио засилувач моќ цевка моќност засилувач жолчката трескаHi Fi жолчката машина висок

Новиот Дизајн 8 во 1 Комбо Топлина Притиснете Машина Ззп / Кригла / Плоча / TshirtСублимација Машинаpricture пока

Етикета rewinding машина АЛ938 автоматско етикета rewinder rewindingмашина прилагодливи брзина реверзибилна етикета

Акоможете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозотком

Нови DIY рачна работа мали допирање машина рака алатка метал допирањемашина се користи за обработка на м

1pc 220 V 1500 W 12 инчен исклучителна десктоп рамен нож машина за сечењеиндустриска / home автоматско вовлекува

Автоматско Вакуумско Пакување Машина Вакуум Запечатување МашинаКомерцијални Автоматско Броење Вакуу

1 Set 6 боја 6 станица Тмаица печатење на екран машина comeswith база добар квалитетСпецификација За Производ :

16 L Нерѓосувачки Челик Комерцијални Готвење Пржени Пилешки Патка Риба, Месо, Зеленчук Чипови Електрични

Стандардот RS232 комуникациски интерфејс поврзете принтер, компјутер и други периферна опрема5 Стаклото

1pcs Глеѓ Жица Соголување Машина,Лакирани Жица Stripper DNB6фотографијата покажува : Describtion : Достапни Жица со Д

spec Печати метод : термички трансфер Поврзан со компјутер : Може да Поврзете КОМПЈУТЕР Резолуција : 300dpi Пе

Пари контра машина е погоден за ЕВРО американски ДОЛАР МултиВалута Компатибилен Бил Готовина Контра Ва

1 PC 800g Полн Замав Нерѓосувачки Билка МелницаGristmill Кафе Пипер Храна Мелење МашинаСликата покажува : Специ

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Vis

На запечатување е влажнадоказ, мувла доказ, фалсификатдоказ и кражбадоказ и го продолжува стока за скла

220 V 300 W 1 PC Две тркала далечински контролирани меур машина прилагодливиагол меур машина свадба фаза опре

Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express

Интелигентни нумерички алгоритам за обработка : да се реши најчесто се користи едноставна линеарнапрес

Карактеристики : 1, машината ги покрие се прави на транспарентен plexiglass, пакување процесот на прв поглед...

1pc Две Начин Чевли се Протега Носила Машина чевли носила / чевлипроширувач рака алаткафотографијата пок

1pc 220v / 50hz или 110v / 60hzмодел 238bs копче машина за сечење.клучни abloy машина.фотографијата покажува : Детали за

Вертикална нерѓосувачки челик камен земјата сусам кикирики сос мелење машина,Мултифункционални комер

Нерѓосувачки челик 350 компир taro пилинг машина / кожата, отстранување на машина со чистење функција за ко

Scroll