Новак
28 Компјутери/set Гроздобер Дрвена кутија Ракопис Азбука & Симбол Декорација Јасно Дрво, Гума Марки во Собата За Дневник Бележник DIY картичка

28 Компјутери/set Гроздобер Дрвена кутија Ракопис Азбука & Симбол Декорација Јасно Дрво, Гума Марки во Собата За Дневник Бележник

Достапност: Залиха
DEN 410.88


Материјал : Дрво&Гума
Тежина : околу 128.9 g/set
Големина : околу 10.5x8.3cm
Количина : 1 set=1 кутија,1 кутија=28pcs малку печат.
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1Q084-Q085
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација

Подобро ви се допаѓа

Многу корисно за торта декорација / карта во донесувањето одлуки / Scrapbooking! Само колективното тоа!Mannual М

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 6.9 g / pcГолемина : за 3.8x3.8cmКоличина : 1 lot=20 компјутери мастило подлогаЗа

Опис : Печат Дијаметар : 1 инч (2.5 cm или 3cm случаен испрати), Вкупната Должина : 3.5 инчен (9 cm) Материјал : Месин

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

PANFELOU Scrapbooking картичката албум хартија метал занает партија оркестарот stencils удар намалувања умира сечењ

Тоа е прилагодено!Ако цел тоа ,тоа значи дека имате многу кул specil печат Кога ќе го собори тоа,тоа ќе биде

Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

започнетекрајот ПРОМОЦИЈАМали Чудовишта Силикони Јасно Марки за Scrapbooking DIY Фото Албум Картички Декорац

Транспарентен печат печатМатеријал : СиликонБоја : ТранспарентнаГолемина : fullстраница 14*18 cm (без пакува

Функција : Дизајни : Писмо Кутија : 14.6*8.2*4.7 cm Печат : 0.9*1.2*3.8 cm Материјал : гума и дрво Една многу=еден бокс=70

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 1 Set Материјал : Силикон Големина : 10.5*1

тоа е само печат материјал!Тоа е празен, без било логото или името.Ако не има флеш печат машина и мастило,

Ние имаме разбирање за чувства и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на

Време На Испорака : 1 НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина...

Ќе ја добиете восок печат печат со Гроздобер був1 Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика2 Г

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 161.8 g / setГолемина : за 12x12x40mm (секоја компјутери)Количина : 1 пакет=4 сет,1

Внатрешна Големина : 11.3*15.3 cmТорба Големина : : 11.5*20.6 cmТорба има многу парчињаПовеќе desgin clink оваа Слика~Вис

PANFELOU Scrapbooking картичката албум хартија метал занает партија оркестарот stencils удар намалувања умира сечењ

Бидејќи брзината на превозот е надвор од нашата контрола Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Теле

Игра на Престоли Targaryen 1pcs по многу^^Спецификација : Големина : Печат Дијаметар е 3cm / 2.5 cm случаен испратиПа

Материјал : Дрвени + гумаКутија големина : 77 77 x x 50mm / 3.0" x 3.0" x 1.9"Печат димензии : 12 x 12 x 40mm / 0.47" x 0.47" x 1.57"Бој

Извади стега, а потоа извади photosensitive подлога Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) / Поштенски Код си замина се

DIY Scrapbooking Албуми Печат Печат Кафез за Заклучување на Умира Втиснување на Силиконски Транспарентен Печа

100% Сосема Нов Кол : 1pcs Материјал : Пластични Боја : како на сликата Големина : стан 14.5*10.5*0.3 cm Конверзија : 1cm

Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!Карактеристики На Производот : Големина : 14*18cmПакување : 1pc / мн

Scroll