Новак
Бесплатен превозот ! Трговија на големо Оригинални Проектор Боја Тркала за Optoma GT720 со Три Месеци Гаранција

Бесплатен превозот ! Трговија на големо Оригинални Проектор Боја Тркала за Optoma GT720 со Три Месеци Гаранција

Достапност: Залиха
DEN 1919.00
DEN 2063.52

(во зависност од секоја земја),
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
Внимание
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!
ЗАБЕЛЕШКА : за Клиенти во Русија мора да се обезбеди вашето име и презиме, вклучувајќи средно име!
. Компатибилен Светилка со Домување
4. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1.
Опис
100% Проектор боја тркала (6 Боја Segements ) Тип : GT720 Замена проектор сијалица животен век : 3000-4000 Часа. Квалитет Гаранција : 120 дена по испорака
Пакет вклучувајќи
1 x Проектор Боја Тркала (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
Превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне . Оригиналниот Светилка со Домување
2. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Оригиналниот Голи Светилка
3. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање.
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
GT720

Подобро ви се допаѓа

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) :

Сите Голи лам ps се доаѓа со приклучок ако ви се наведени светилка модел.Опис : 1.Дел No : E20.6 180230 W2 Тип : Компа

100% НОВИ Оригинални ЕТLAE300 C Проектор Светилка / Сијалица За Panasonic PTEZ580 / EZ580 L Проектор СВЕТИЛКА ИНСТАЛАЦИЈА

Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачк

Компатибилен голи светилка (CB)Оригиналниот голи светилка бренд вклучуваат : SHP UHP VIP NSH NSHA ХС HSCR UHE UHBПовеќе

Ние, исто така, ја прифати купување ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за листата најго

Ние ќе се потрудиме за да се поврзеш со нас на : Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме конт

Во Русија Клиентиа.Купувачот одговорен за сите царински давачки / данок Оригиналниот светилка со домув

DHL38 денаПредлагам купувачот да изберат дали ќе се итниEMS815 денаПодобар начин за руската Федерација(Прев

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање Оригиналниот Голи Светилка3

целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме

Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hoursПо

001Проектор : За BENQ MX660 / MX711Wattage230 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Ја

Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете

Компатибилен со : Оригинални Голи Проектор Светилки Сијалица, SPЛАМБА054 Светилка за InfocПроектор SP8602 SP8682В

Висок Квалитет на Проектор Светилка MC.JFZ11.001 За Acer P1500 H6510 BD со домувањеНие сме големо сите проектор делов

Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина...

Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа ќе потрае 1530 дена во вашата земја...

ОписВисок квалитет на Проектор сијалица 65 За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информират

Ние ќе ви испратиме одговор ПОБРЗО Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа

Однапред ви благодариме.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да

2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Експрес КурирРаботни

Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Нашата канцеларија време

Тип : Замена на Проектор Светилка со ДомувањеДел Број : RLC054Компатибилен со : PJL7211 / VS12890Wattage : 210 / 140 WПросече

Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.001 за BENQ MP512 / MP512 ST

Испорака : а.PS : Купувачот форма Русија ,кога ќе го поставите цел ,ве молиме да се напомене мора да биде це

Scroll