Новак
децата зимска облека за Девојки и момчиња 2017 бебе sweatshirt топло outwear со крзно пердув јакна деца грбот надолу блузи Облека

децата зимска облека за Девојки и момчиња 2017 бебе sweatshirt топло outwear со крзно пердув јакна деца грбот надолу блузи Облека

Достапност: Залиха
DEN 592.00
DEN 911.52


За 12 M : грб должина е 39cm,биста е 36x2cm,ракав должина е 32cm, Предлог Висина : 70-80см
За 24 M : грб должина е 41cm,биста е 37x2cm,ракав должина е 34cm, Предлог Висина : 80-90cm
За 3 T : грб должина е 43cm,биста е 38x2cm,ракав должина е 36cm, Предлог Висина : 90-100cm
За 4 T : грб должина е 45см,биста е 39x2cm,ракав должина е 38cm, Предлог Висина : 100-110cm
ако бебето е масти,ве молиме изберете поголем големина! Прирачник мерења на локации, може да се 1-3cm грешка.
Цел и превозот 1. Ве молам оставете ме порака за точната боја по плаќање . 2. Нормално, ние ќе бесплатен превозот на стока од кина пост воздух mail, ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fedex или други превозот компании. Политика на враќање Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме! Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!
За 5 T : грб должина е 349cm,биста е 42x2cm,ракав должина е 40cm, Предлог Висина : 110-120cm

Параметрите на стоката

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Ткаенина Тип:
Worsted
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
87978635
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Памук
Бренд Име:
HUANXIXIAOXIONG
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
боја:
Жолта Зелена Портокал

Подобро ви се допаѓа

Политика на враќање ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба

Нови Диносаурус Бебе Дете Дете Дете Врвот Долг Ракав Качулка Маскирани Тенок КапутКарактеристики : 100% с

Политики : • Ние се обидуваме да се задржи добро акции на сите елементи на нашиот сајт.• Сите пораки ќе б

јакни за девојки @ јакна девојка @ деца јакни за девојки @ деца јакни @ деца кожна јакна @ пролет јакна дево

3 : Стандардна Услуга за тоа се обично од 5 до 14 дена за Америка, Други земји брзина не е сигурна (1 до 4 неде

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Western Union1 Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на

Фабриката трговија на големобренд за квалитет и најдобра цена,одлична услугаголема цел (повеќе од $80 )мо

54 смПроизвод ГолеминаКостим за девојки ВисинаДолжинаБиста*2Должина На Ракав3 T90100 см39 см35*2 см32 смОбјект

ГОЛЕМИНАВе молиме овозможи 23 CM разлики поради прирачник за мерење Сите мерења во cm, ве молиме имајте на

Вие сте добредојдени да ми продавница шопингИме на производ : памук помешаПогоден за сезона : пролет и е

Овде, во HHTU, ние сме посветени на вашата комплетна сатисфакција Ве молиме да се чувствуваат слободни да

Висок квалитет ткаени памук 100% палто за деца Момче1 Црно2 Вино Црвено3 Сина110cm момче облечен 5 T големина(ta

Информации за производот Име на Производ : Бебе Девојки Јакна 2018 Есен Зимска Јакна За Девојки Грб Деца Т

Новиот Дизајн Бебе Момче Маскирани Грб Есен Активни Јакни Softshell Јакна Деца Windbreaker Опис : Материјал : Поли

Scroll