Новак
Едноставна pendant светилки модерна Алуминиум pendant осветлување за ресторани semicircle спреј сликарство Сјајни класичен Pendant светла

Едноставна pendant светилки модерна Алуминиум pendant осветлување за ресторани semicircle спреј сликарство Сјајни класичен Pendant

Достапност: Залиха
DEN 2802.00
DEN 4669.44


.
Едноставна pendant светилки модерна Алуминиум pendant осветлување за ресторани semicircle спреј сликарство Сјајни класичен Pendant светла
Параметар
90-240 V AC, се вклопува во целиот свет
Материјал : Алуминиум тело + Акрилик маска
Сијалица ќе биде испратен како подарок (само кажете ни ја вашата Напон ? )
D10cm круг послужавник,
1m кабел може да се прилагоди
Големина : D30/D40/D46/D53/D60cm
Боја : Бела, црна , виолетова , жолта


Параметрите на стоката

Големина:
D30cm, D40cm, D46cm, D53cm, D60cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD,VDE,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела,Црна,Жолта,Виолетова
Примена:
Трпезарија
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Тело Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
BINFU
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
2
Број На Модел На:
PL-328
Број на извори на светлина:
1
Тело Материјал:
Акрилик
Напон:
90-265V AC
Извор На Светлина:
блескаво светилки/ led светилки/ CFL светилки
светилка база:
E27x1pcs, 60max
боја:
Бела,црна , виолетова , жолта
Материјал:
Алуминиум + Акрилик
кабел:
100cm може да се прилагоди
Име:
semicircle класичен Pendant светла
Големина:
D30/D40/D46/D53/D60cm

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Модерната K9 Кристалните Лустери Пирамида Дизајн Дома Осветлување Дневна Соба LED Кристал Светилка Креат

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријаве

Новиот Модерен Бесплатен Превозот Ратан Pendant Светлина Студија трпезарија Pendant светилка Југоисточна Ази

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на pendant светлина п

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Сите вратен

Бебе Опис : Кодот на Производот : BSC44098 S светилка големина : W = 1200 MM H = 360 MM D = 450 ММ Сенка Материјал : обоено с

【Големина】Мала : 530*250 MMГолема : 700*250 MM【Извор на светлина】СМД LED диоди【Боја】 Бела,црна,bule,портокалова,в

11,Pls се разбере За безбедна и сигурна инсталација, ве молиме да се осигурате дека електрична кутија на ко

Услови & Услови 1 : За сијалицаПовеќето од светилки содржи сијалица како фотографијата е прикажано...

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Опис на производот : 1 Име : мини лофт pendant светла2 Големина : како што е подолу фото на шоу3...

Scroll