Новак
ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За KAWASAKI ZX 600 98-02 ZZR 600 05-08 ZX-9R 900 98-01 ZX-9R 96-97 ZX6R 636cc 2002

ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За KAWASAKI ZX 600 98-02 ZZR 600 05-08 ZX-9R 900 98-01 ZX-9R 96-97 ZX6R 636cc 2002

Достапност: Залиха
DEN 852.00
DEN 1152.00


Параметрите на стоката

Материјал Тип:
КЕРАМИЧКИ & МЕТАЛ
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
8cm
Специјални Функции:
диск кочница подлога
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Должина:
15cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
18cm

Подобро ви се допаѓа

Пумпа за кочница За GSXR600 / 750 0610 / GSXR1300 0812 / BKING 1300 0812 / GSR400 0608 / GSR600 2006 20072009 2010 Мотоцикл Пумпа за Кочница

Не двоумете се да ни email ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.сината надвор од акциите ,им

Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошкиКарактеристики : Висока Температура ОтпорниМ

НИ 3.5 / парче НАС 3.19 / пар НИ 16.53 / пар НИ 9.79 / парче НАС 13.89 / парче НАС 6.99 / пар НИ 4.49 / пар НИ 2.27 / парче

Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентит

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи / да

2 : ќе се организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени, Па ве молиме да се потврди и да

100% Сосема Нов.Боја : Како На Сликата.Материјал : 6065T6 АлуминиумCNC Машински и тешко anodised.Одговара : 125530 SX / SXF

9604 FXL250 СТЕПЕН MD26 9496 FXLR 250 РМ / R3 N 91 FXLR 250 BAJA MK2 MD22 FXR 250 Y / 3 0003 FXR 250 3 / S 0305 FXR 250 III Y / 3 BAJA 0003 FXR 300 R 10 10 FNX4 СОКОЛ 0205 FXR

Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис усп

Ако планирате да ни даде неутрален / негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што

* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантиран

• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Опис : * Полу

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Купувачите можат да бараат целосна нап

Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата Ве молиме проверете

Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размен

Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформ

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

Карактеристики : Направени Од Високо Квалитетна Палка АлуминиумСтандард Широк Лост Ножот Со Измазнети

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

Scroll