Новак
Мотоцикл Универзални бои се Справи со Бар Мотоцикл Handlebar Костец Метал Mulisha Пакет Масти Бар 7/8 Пдд Велосипед 28MM За Дербито

Мотоцикл Универзални бои се Справи со Бар Мотоцикл Handlebar Костец Метал Mulisha Пакет Масти Бар 7/8 Пдд Велосипед 28MM За Дербито

Достапност: Залиха
DEN 1679.52

Мотоцикл Универзални бои се Справи со Бар Мотоцикл Handlebar Костец Метал Mulisha Пакет Масти Бар 7/8" Пдд Велосипед 28 MM За Трки Центар цевка кол;28mm Цевка со дебелина;5mm Вкупна должина; 80mm 7075 алуминиумска легура Со T4&T6 Термичка обработка Со handlebar balancer Со Про Коси круг влошки Универзална Справи со бар Подолу се детални фотографии;

Параметрите на стоката

Motobike Направи:
Универзална
Бренд Име:
SMOK
Состојба:
100% Сосема Нов
Точка име :
Бои Handlebar
боја:
како на слика
Објектот Должина:
72cm/27.95inch

Подобро ви се допаѓа

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодар

Leave messages од Aliexpressreal крзно предмети, ве молиме кликнете на линкот подолу за да бидат насочени?на вистинск

Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот

Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како

Handlebar КомплетПРО CAKEN 11 / 8' Handlebar x 1pcCAKEN Handlebar Влошки x 1pcСе справи со Костец x 1set (лево Дупка 22mm, право дупка 24mm

Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информаци

Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при ис

Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за сло

Состојба : 100% Сосема Нов Висок квалитет и многу издржливи Beveled Црна Фузија Машки Планината Нога Штипки з

Производ DescpritionИме на модел : motorcycle се справи со бар костецБоја : како на сликата покажаМатеријал : Висок

modname=ckeditorУниверзален Мотор Bendable Издувните Пригушувач Цевки За Топлина Shield Покрие Пета Guard Универзална Di

Име на производ : ДУХОТ на ЅВЕРОТ Nemesis Симфонија KeychainМатеријал : цинк легураПроизвод Во Боја : Симфониски

pitbike нечистотија јама велосипед 1 PCS Гас Менгеме Педалот за гас ЗА ХОНДА, ЈАМАХА МОТОР KAWASAKI crf50 crf70 klx110 ktm ttr

1" CNC Мотоцикл Алуминиум Справи со Бар Планината Адаптер Risers се Стега За Велосипед АТВ Fitment ( 1" бар дијамет

7 / 8" Кроскантри Мото Велосипед Handlebar Крстот Бар Воланот Сила РачкатаСостојба : 100% нови Боја : црна Матери

Елоксирани површина .Алуминиум Handlebar100% Сосема НовМЕНГЕМЕ AREAR : 1 1 / 8"(28 MM).Куповна цена ќе ви биде вратена н

7 / 8" Мотоцикл ЦПУ Машински Алуминиумски Костец Никој Лизга Гел Гумена Рачка Handlebar Универзален Мотор Рак

Прилагодливи Број Табличка Планината Носителот Заградата Мотоцикл Алуминиум Легура " Спецификација на

Повеќе сродни производи,кликнете овде 1 PC 7 / 8" Мото Велосипед Handlebar На Исклучување Копче за Глава Магла С

Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте

Стандардната Боја : Титаниум(Друга Боја Опција : Blue / Портокал / Црвена / Црна / Gold / Зелена)Токму исто како

Универзален Мотор Electroplate Позлата Handlebar 22mm 11 / 8" 72cm Позлата CNC Палка се Справи со Алуминиумска лента За Трк

Објектот специфики : 100% сосема нов!!!Боја : КафенаМатеријал : ABS ПластикаГолемина : 250mm(L) x 112mm(W)Монтажа Наво

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

Не двоумете се да ни email ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот Alipay е Prefered Ние секогаш имаат

Надградба на вашиот стандардна големина 7 / 8" (22mm) барови да се посилна (28.6 mm) Масти Барови со оваа претста

Scroll