Новак
Нерѓосувачки Челик обичните 2 Ножеви Тестенини Машина за Правење Прирачник Глупак Создателот Рака Управувана Шпагети Тестенини Машина Глупак Закачалка

Нерѓосувачки Челик обичните 2 Ножеви Тестенини Машина за Правење Прирачник Глупак Создателот Рака Управувана Шпагети Тестенини

Достапност: Залиха
DEN 3532.00
DEN 3839.52


Параметрите на стоката

Функција:
Сечење,Мачкам Тесто
Број На Модел На:
2
сертификација:
CE
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
2
Додатоци:
Тестото Сечилото
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
упатство
Напон (V):
упатство

Подобро ви се допаѓа

Производителите продажба на машина ножеви месо машина за сечењеОва производство се 100% нови, тоа е безбе

Чоколадо за бричење машина|бричење машина / чоколадо машина машина за правење1 Воведување на Чоколадо х

Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жал

Пливаат Риби се Хранат Машина за Апликација и карактеристики : 1.4 KWНие Обезбедуваме 3 различни дијаметар

јаглен стап машина за правење јаглен бар машина за правењеако сакате да брод од страна на морето, ве мол

UDGK100 Grainbinder Пченица Paddy Reaper Врзивнове молиме контакти со мене, ако сакате да брод од страна на морето, јас

Автоматско млеко пена машина за домаќинство млеко frother комерцијални фенси кафе млеко пена машина за пра

Спецификација : Појавување на моќ : 5.5 KW Принос : 35kg / h Машина Тежина : 220kg Машина големина : 1100*1080*1250mm 6 форм

G1 WG Автоматско Крем Пополнување на Машина,50500 ML Масло Пополнување на Машина,Течни пополнување на машина

1 PC ХТ4 Комерцијални Прирачник Домати Slicer Кромид Сечење Машина Машина Машина за Сечење ЗеленчукСликата

Мелени материјалот мора да биде сува, не е погоден за обработка на влажна и маснотии Кинеска медицина9 О

Забелешка : имаме 9 B / 2 8 B / 2 9 B / 4 8 B / 4 ,секоја цена се различни.оваа линија е 8 B / 4.Ако ви се допаѓа други мод

Нерѓосувачки челик Кожа дрво, месинг мувла се справи, удар со рачка, кожа печат мувла, дрво печат мувла с

Автоматско 220v Три машина модели 6 ножеви чоколадо бричење чоколадо машина за сечење1 Воведување на Чоко

Ве молиме контактирајте со нас веднаш, а не директно Поднесена спор, ние ќе ви помогнеме да ги решите.Зна

Комерцијални домаќинство леб fermenter DIY направени јогурт natto црвено вино, Леб ферментира машина Термостат

Може да engrave материјали : дрво, бамбус, пластика, хартија, кожа, гума, акрилик 2.Не може да engrave материјал : м

Scroll