Новак
Стариот Рекорд Да се Врати Печатени Не се лизга Под Тепих Затворен Влезот Doormat Килими за Дневна Соба, Спална соба, Кујна Tapis Мат

Стариот Рекорд Да се Врати Печатени Не се лизга Под Тепих Затворен Влезот Doormat Килими за Дневна Соба, Спална соба, Кујна

Достапност: Залиха
DEN 1302.00
DEN 2206.08

На врвот стапка на домашен текстил што е предвидено во повеќето конкурентни цени,ние сме секогаш се обидува да ги импресионира вас, нашите професионални услуги,и ние правиме се допаѓа ова! Дојде кај нас, ќе силно го чувствуваат тоа! Опис : Материјал : Фланелен боксери+сунѓерот+против пролизгување пластични точка на задната Големина : 60x60cm,80x80cm,100x100cm Употреба : Doormat,Бања Мат,Тепих,Ноќни мат, Тоалет,Veranda Функција : -Не pilling,не исчезнува! -Супер меки,голема handfeel! -Трајни,antislip! -Силна апсорпција ! Answer : ___________________________ Note : 1. Пакетот вклучува : 1pc 3 D стариот рекорд круг килими
Превозот
1.Телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.DHL превозот обично трае 4-8 работни дена.Можете да ни кажете што вредноста што сакате ни забелешка или ќе се прогласи како 'ДАР' со пониска вредност,со овој начин било увоз
полнење или такси се на купувачот одговорност.Големина се мери со рачен,pls дозволете толеранција на 1-3cm.
Напомена :
1.Кина Пост обично трае 15 - 45 работни дена,можеби тоа треба 1 - 5 денови,тоа може да се провери во веб сајт. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.Станува збор за слики на вистинската работа,но поради осветлување и да ги следат,ќе има некои боја разлика. Општо земено, ние ќе се прогласи многу ниска вредност за секој пакет на услуги за вас.Ние вети на целосна наплата ако не го добиете вашиот парцела по заштита на времето за вашиот објект excauted.Доколку ви се допаѓа нашата содржина, pls љубезно ни остави добар фидбек. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ако изберете сингапур пост,испорака обично трае околу 25 работни дена за да стигне на вашата назначени адреса.

Параметрите на стоката

Големина:
60x60cm, 80x80cm, 100x100cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Обликот:
Круг
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Начини на Продажба:
се продава во парче
Број На Модел На:
60*60, 80*80 ,100*100cm
Декорација Стил:
3d тип
Место:
Салон
Бренд Име:
OSSUER
Техника:
Машина Направени
Употреба:
Дома
Материјал:
Памук
Употреба:
дневна соба,салон,ходникот,бања

Подобро ви се допаѓа

започнетекрајотрачно изработени од волна kilim килими дневна соба килим bedroon ноќни ќебе коридорKL22 5x7 gc6kliyg5

Кинески Стил Мастило Теписи За Дневна Соба Насловна Оркестарот Спална Соба Тепих Троседот Кафе На Маса

На пример, вие може да го замени граница со еден од друг дизајн или елиминира medallion Дизајнот може да се пр

АКЦИИ ПРОМЕНИ ДНЕВНОPLS КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ДОСТАПНОСТА ПРЕД КУПУВАЊЕБЕРЗАТА НЕ ГАРАНТИРА...

Не постои ограничување на какви било промени како addons и eliminations Еден агол примерок ќе бидат направени и и

Најчестите бод се нарекува "континентална бод" или " шатор бод ," и е работено дијагонално низ платно теми

12 месеци LH52 B9x12Занаети Рака заврзанаМатеријал S ilkГолемина 9ft x 12ft (274cm x 366cm)Превозот Бесплатен превозот+вр

Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.В

Европската Едноставност Круг Теписи За Дневна Соба Компјутер Стол Област Килим Деца Да Си Играат Шатор

Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плаќа на вашата страна...

Материјали : Почувствува+Гума Големина : 60x60cm Употреба : Ходникот,дневната соба,спална соба,кујна,бања и

ИЗВЕСТУВАЊЕМАТЕРИЈАЛ : ОВА Е 100% волнаДЕБЕЛИ : 1 cmРАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ТЕПИХМНОГУ ВИСОК КВАЛИТЕТНЕ ЧИСТО БЕЛ

Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе биде

Користење со дебел подлога на подот во секоја соба, или приказ на ѕидот* Повеќе фотографии ќе бидат обез

Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и споју

10246Производи Детали : 1.Материјал : Фланелен Боксери.2.Димензии : 40cm*60см Исто така, тоа може да се Направи (

Scroll