Новак
5m црево сет со Скок пластични авто-ротирачки магла млазницата за 1/2 градина црево наводнување систем

5m црево сет со Скок пластични авто-ротирачки магла млазницата за 1/2 градина црево наводнување систем

Достапност: Залиха
DEN 1404.00
DEN 1542.24


Превозот
1) Нашите процесот време е 1-3 дена по Исплата Потврди. Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.
2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.
3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.
Трговија на големо
1) Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга. Во случај да имаат такви барања, не двоумете се да ги споделите со нас.
Повратни информации
1) Почитувани купувачот, вашиот задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ние се залагаме за 100% на тоа.
2) Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен повратните информации.
3) Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сè што работат непречено.
Ви благодариме за вашето внимание и да ја посетите!

Параметрите на стоката

Тип:
Распрскувачи
Бренд Име:
ZY
Пластични Тип:
ABS
Sprayer Тип:
пумпа
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
HC
Материјал:
ABS Пластика
Големина:
H21* W10cm

Подобро ви се допаѓа

Specifiactions : Полн круг прилагодливи пролет sprayer со прецизна и точна наводнување и наводнување покриеност (и

HAIGINT Отворено Ладење Misting Прстен За НавивачитеОпис детално Млазницата материјалмесинг,од нерѓосувачки

HAIGINT 12v 60w 5 L / min Микро дијафрагмата фина магла спреј пумпа опис на Производот Температура060 степен целзиу

Тема големина : машки конец, 9 / 16" BSPT,Потрошувачка на вода : прилагоденоСпреј агол : 60 степен10 компјутери п

HAIGINT Freeshipping Висок Притисок Конектори Завртка Млазницата седиште со UNC1024 женски НавојОпис на детали име

,И секој млазницата може да биде исклучено и поединечно,Тоа е подобро atomization млазницата.5 kg3kgСпреј Радиус

Висок квалитет misting sprayer Опис на Производот Производот Апликација без разлика Дали сте во потрага за Лад

nota : o tamanho da amostra став на medição де amostragem вистински, pode haver algum erroexpediçãoos pacotes serão enviados dentro de 1 ~ 2 dias úteis após о pagame

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Наводнување sprinkler градина наводнување конусна наводнување на растенијата капе спреј sprinkler вода спреј П

Откако ќе Кликнете на Купи сега,вие би можеле да остави порака за продавачот е да ни информираат вашите

Висок квалитет misting sprayer Опис на Производот Производот Апликација без разлика Дали сте во потрага за Лад

Li Xing Наводнување Поврзете Водовод Sprayer Додатоци Градина Sprinkler Наводнување Спреј Млазници1.Нормално, ние

2 парчиња! Преносни ПП пластични наводнување potted мали млазницата potted растенијата waterer за градинарство а

За 1 / 2' цревоПревозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други праш

Scroll