Новак
tcYct 2017 Ново Семејство Појавување на Облека Памук Семејство Божиќ Пижами Поставите Мајка & Деца Татко И Син Облека, за Појавување на

tcYct 2017 Ново Семејство Појавување на Облека Памук Семејство Божиќ Пижами Поставите Мајка & Деца Татко И Син Облека, за Појавување

Достапност: Залиха
DEN 455.00
DEN 583.68

Ова е еден сет цена( мајка или ќерка ), ако сакате да ги облека сет ( мајка + ќерка ),ве молиме додадете вашата мајка во собата и ќерка поставите во вашата шопинг кошничка
НИ големина Врвот Должина Биста*2 Панталона Должина на Ракав Година 2 T
37
28 45 32 2y 3 T
39
29 48
34 3y 4 T
42.5
30 51
36 4y 5 T
45
31.5
56
38
5y 6 T
47.5
34
61
40
6-7y 8 T
51
36
66
42
8-9y
10 Т
54
36
71
44
10-11y
12 T
57
38
76
46
11 -12y
14 T
60
40
81
48
13-14y НИ големина Врвот Должина Биста Панталона Должина на Ракав Половината Мајка S
57
88 100 56 73 Мајка М
60
96
103
57
81 Мајка L
63
100
105
58
88
Мајка XL
66
104
108
59
84
НИ големина
Должина На Врв
Биста
Панталона Должина
Sleeve
Половината Тато S
65
104
100
58
74
Тато Се М
67
115
102
59
79
Тато L
69
120
107
60
86
Тато XL
71
124
110
61
94
Татко ми XXL
73
128
113
62
108
Тато X XXL
76
132
115
63
115
Answer : ___________________________ Note :
Единица=cm
1.Има 2-3cm разлика според упатство за мерење. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
2.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Параметрите на стоката

Големина:
for mom S, for mom M, for mom L, for mom XL, for dad S, for dad M, for dad L, for dad XL, for dad XXL, for dad XXXL, 2T, 3T, 4T, 5T, 6T, 9T, 10T, 12T, 14T
Бренд Име:
tcYct
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
amily појавување на облека:
мајка & деца татко, син на семејството сет
семејството појавување на облека:
семејството се погледне 2016 година семејство божиќ пижами костим семејство
мајка и ќерка облека:
татко и син облека поставите божиќ џемпери семејство сет
мајка, татко на бебето на божиќ семејството:
татко и син облека, за појавување на божиќ облека
семејството облека облека:
семејството облека мајка, татко, ќерка сет
појавување на мајка и ќерка облека:
семејство божиќ облека на татко и син, облека сет
мајка и син облека:
мама и бебе за појавување на облека
семејството се погледне божиќ костимот:
семејството изгледа момчето и мајка, татко и син сет
Божиќ Пижами Сет:
мама и ќерка за појавување на облека
божиќ костимот за деца:
мајката и ќерката облека божиќ производи

Подобро ви се допаѓа

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија ong ракави црвена / сива со флора

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated целосна ракави стил жакард пинк со панда

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! ЦЕНА DEPEDN НА КВАЛИТЕТОТ !!само добар квалитет на стоката е дозволено да се п

Моден Деца Жените Семејство Облечи Лето !!Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Чипка &

MANHAGU Бренд 1 парче Појавување на Семејството Облека Мода Мајка и Ќерка Облека Шорцеви Тмаица Семејство П

Можеби како овие : Дете Големина Ознака големина НАС големина Должина Биста Половината висина од 100 3 53 62

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма целосна ракави зимски сти

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови три четвр

Цената е за едно лице самоако треба за мајка и деца ,татко ми pls плати заедноКако да се купат 2 облека и за

Цената е за едно лице само(поддршка прилагодите,треба да ми кажете големина)ако треба за мајка и деца pls

Поднесе Цел06.Препорачуваме Ali Express Стандард за Испорака : / AU / Русија / European / Оддалечена Област 4...

Ming Di Мајка и Ќерка Облека Семејство Појавување на Облека Љубов Семејство Изгледа Тмаица Мајка Син Тимов

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : кратки ракави pleated стил со polka точка печатење

Цената е за едно лице само ако треба за мајка и деца pls плати заедноКако да се купат 2 облека и за дете и ма

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ви благодариме! 2 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛО

02 "56 Девојка 140 / 140 78 см / 30.39" / Мајка XL / XL 100 cm / 39 Ако сакате да трговија на големо, ве молиме да се чувств

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови 100% Eyelash чи

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Лето Пролет бренд дизајнер нови кратки ракави фуста

МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабава pleated фустани без ракави бела стил со цветните отпеча

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated ракави бела стил со conch печати формално ф

5 3 T 90105 4 T / 110 45 / 68 26 4 T 105115 6 T / 120 48 / 72 27 6 T, 115125 8 T / 130 51 / 76 28 8 T 125135 10 T / 140 54 / 76 30 10 T 135145 12 T / 150 56 / 84 34 12 T 145155 /

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма без ракави зимски стил со

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки р

Можеби како овие : Дете Големина Ознака големина НАС големина Должина Биста Половината висина од 100 3 62 64

Scroll