Новак
Водоотпорен Организатор Систем за Полнење Случај Складирање Торба Дигитални Gadget Уреди USB Кабел Слушалка Пенкало Патување Вметнете Преносни Црна

Водоотпорен Организатор Систем за Полнење Случај Складирање Торба Дигитални Gadget Уреди USB Кабел Слушалка Пенкало Патување

Достапност: Залиха
DEN 149.00
DEN 199.20


Водоотпорен Патување Преносни Кабел Организатор Торба USB Пенкало Тешко Кабли Слушалка Слушалки Случај Податоци Линија Завршувањето Пакет
100% сосема нов и со висок квалитет
Материјали : Најлон
Боја : како на сликата
Димензии : должина 24×17cm / 9.45*6.69 инчен
Пакет Тежина : 75g (Приближно)
Може да ги стави електронски додатоци таквите како хард диск, usb флеш диск, кабел линии, и
Со 2 патент puller
Пакет се вклучени :
1x организатор торба(сите електронски прибор не се вклучени)

Параметрите на стоката

Тип:
Складирање Кеси
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Loriver
Употреба:
Патување
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Дебелина:
6 жица
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Возен Тип
Капацитет:
11
Спецификација:
3 x 1 .23 x6 cm
Производот:
Складирање Кеси

Подобро ви се допаѓа

Креативни Виткање Дете Плажа Мрежа Торба Дете Бања Играчка Складирање Торба Нето Вшмукување Чаша Кошев

Бонбони боја санитарни памук торба тетка крпа торба за чување торба 12.5*7*11.5 cm бесплатен превозотОбјекто

DHL 4000 Pcs / Број 5*Отворена 8cm Врвот Антистатички Оклопна Пакување Поли Торба ESD АнтиСтатички Кеси Надвор Ди

Идеални за патување, работа, училиште,пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворено

Предмет Тип : Цврсти очила за сонце Складирање Торба Материјал : Водоотпорен Ткаенина Боја : Случајно Го

Cleae Само Лепило Кеси Opp ВреќаГолемина : 15cm * 50cmРеално Може да Се Користи Големина : 14.5 cm * 45смКонверзија : 1 и

085 мм секоја страна, двојнострани 0 S hipping време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните об

​[Производ] : 6 Компјутери Складирање торба = 1 Сет[Боја] : Розова,црвена Роза,Црвена, Црвено Вино,Сина,Црна

Детали За ПроизводотГолемина : 6.5 см*12cm (2.6"*4.7")Спречување на статички startup и штит чувствителни електронск

Фудбал Подигање Чевли Торба Спортски Рагби Хокеј Патување Носат Чување ВодоотпоренКарактеристики : 100%

Чанта Козметички Складирање Организатор Торба Чанта Шминка Торба Багаж облик : квадратен пресек Матери

Надвор материјал : Платно Обвивка материјал : 100% Полиестер Шема : ПечатениОтворен стил : DrawstringВнатрешнат

Материјал : ПВЦГолемина : 23*17 CMБоја : Јасно Дебелина : 20 жица Само во вреќа, не се вклучат и други декорациј

Заштита на вашиот мобилен телефон случаи од прашина, влага, scart На мало пакување е лесно затворени и реци

Карактеристики : Доаѓа со 3 рамен жица куки на S форма .Може да се откажам директно зад врата.Висат торба м

Scroll