Новак
3263156 3.7 V 4000mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За Таблет КОМПЈУТЕР CHUWI Hi8 hi8 про xv8 DVD DVR 3565155 3263158

3263156 3.7 V 4000mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За Таблет КОМПЈУТЕР CHUWI Hi8 hi8 про xv8 DVD DVR 3565155 3263158

Достапност: Залиха
DEN 407.52

Ако не примите објект во рок од 30 дена (4 недели),ве молиме контактирајте ме.
САД/Канада/Австралија околу 15 работни дена
Западна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија) околу 15 работни дена
Франција, Шпанија околу 15 работни дена
Италија околу 21 дена
Јужна Америка со околу 28 дена
Врати се прифатливи во рок од 14 дена по купувачот примените објектот.3)x Width(± 2)x Length(± 3)(mm)
3.
Модел : ЕЛ - 3263156
Димензија : Дебелина(± 0.
ние не сме одговорни за undelivered адреса.
Следново е превозот време референца за некои земји.
Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите во ваша корист.
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен. За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа.7 V
Капацитет : 4000m Ah±5%
Околу Тежина : 69g
Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирање
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Мало пакетот вклучува : 1 x батерија
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.

Параметрите на стоката

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Број На Модел На:
3263156
Бренд Име:
Easylander
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
1pcs
Номиналниот Капацитет:
4000mah
is_customized:
Yes
Големина:
T=3.2 mm, W=63mm L=156mm

Подобро ви се допаѓа

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштањ

Двонасочна Радио Interphone Батерија за полнење За Motorola NTN7143 HT1000 JT1000 GP900 MTS2000 2100m Ah 7.4 V NIМЗ Воки Токи Батеријата

NASTIMA2x Пакет Go Pro Hero4 Акција Cam Замена на Батеријата (1160m Ah, 3.8 V, ЛитиумЈонска) Компатибилен со Go Pro Hero4 ЦрнаМо

Стабилни перформанси, мала внатрешна отпорност. Краток спој и во текот тековната заштита. Никогаш не ко

Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.

Производ параметар : Тип : Liполимер моќ клетки Напон : 3.7 V Номинална Капацитет : 9 Ah Внатрешна Отпорност : п

5)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm)9.7 VКапацитет : 900m AhОколу Тежина : 19gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси

0×60×75Номиналниот Напон : 3.Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние

Модел : ЕЛ XWD 323696 PДимензија : Дебелина(± 0 Ако не примите објект во рок од 30 дена (4 недели),ве молиме контак

com) 27 работен денУслови и Состојба на:Нема враќање, размена на само.cn) 715 работен денПРОЗОРЦИ : (www.com) 27 раб

12 АА +12 ААА 1.2 V 1800m Ah 3000m Ah Ni MH Сива Батерија на МобиленБатерии : Капацитет : АА 3000m Ah / AAA 1800m Ah Напон : 1.2 V Хеми

Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.ние не сме одговорни за undelivered адреса.Ако објектот н

Следново е превозот време референца за некои земји.0×25 X35Номиналниот Напон : 3 За руската клиент,ве молим

7 VКапацитет : Ах 900mОколу Тежина : 18gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тес

Опис на производот 2 ПАРЧИЊА Нови Оригинални 18650 ICR1865026 F М 2600m Ah Liion 3.7 V Батерија 100% Автентично, Отценети на

Стандардната испорака ново пакување Црна пакување.1 Батеријата Објект спецификите :(17pcs)Бренд Име : Lii

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимепревозот време зависи од ефикаснос

20x АА 3000m Ah + 20x ААА 1800m Ah 1.2 V Ni MH Црвена Боја Батерија на Мобилен 2А 3АБатерии : Капацитет : АА 3000m Ah / AAA 1800m Ah Н

44 АА + 44 ААА 1.2 V 1800m Ah 3000m Ah Ni MH Сина Батерија на МобиленБатерии : Капацитет : АА 3000m Ah / AAA 1800m Ah Напон : 1.2 V Хем

ние не сме одговорни за undelivered адреса.САД / Канада / Австралија околу 15 работни денаЗападна Европа (со иск

9 V 250m Ah Ni MH Акумулатори Спецификации : Големина : 9 Volt(6 F22) Напон : 9v Капацитет : 450m Ah Хемија : Ni MH Димензии : (H x

ние не сме одговорни за undelivered адреса За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и прези

Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние ќе ви испратиме нова или

Scroll