Новак
Бесплатен Превозот CSCQ353 0.5 M*10M Цртан филм Шема Хидрографски Филмови хидро потопување филм

Бесплатен Превозот CSCQ353 0.5 M*10M Цртан филм Шема Хидрографски Филмови хидро потопување филм

Достапност: Залиха
DEN 1092.00
DEN 1680.00

Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот
член на кралското семејство шема на трети страни. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни
повратните информации од клиентите во целиот свет. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн
слика во .
Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка. Можете да ги прифати онлајн плаќање, како Paypal?
Да, со развојот на меѓународниот бизнис, се повеќе и повеќе клиенти се имаат намера да направи плаќање онлајн. ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,
·4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни,
·Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот. една ролна спакувани во картонска со налепница,
·o Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
·o треба да се плати нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·o Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел.
Ако имате потреба да користите вашето лого или пакување дека царинската задолжен ќе биде вашата сметка.5 M*10 M Цртан филм Шема Хидрографски Филмови хидро потопување филм
Примена
Декорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards да
мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,
Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл .

Параметрите на стоката

Бренд Име:
TSAUTOP
Тип На Објект:
Decals & Налепници
дизајн:
Цртан филм
Објектот Дијаметар:
5 cm
Објектот Тежина:
0.6 kg
Материјал Тип:
PVA
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes
категорија:
pva филм
Ширина:
0.5 m

Подобро ви се допаѓа

6473993183833685 Нов производ Универзална Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ КОЖИ ОПФАЌА За Dirt BikeКарактеристики : 100% С

KODASKIN Гас на Резервоар за Гориво Капа Подлога за Заштита на Налепница за YAMAHA YZF R1 R1 M

големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот прода

6473993183833685 Нов производ Универзална Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ КОЖИ ОПФАЌА За Dirt BikeКарактеристики : 100% С

Сега, ние го прифаќаме тоа!Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја по

Дали имате MOQ?Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот Сега, ние г

6473993183833685 Нов производ Универзална Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ КОЖИ ОПФАЌА За Dirt BikeКарактеристики : 100% С

Најдобра Попродажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни со

Тоа не зависи само од вашата цел количина, но исто така ставката што сте ја резервирале Дали имате попус

Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и м

Pls кликнете тука за да го најдете нашето големо пакување решение Како за мојот стоки пакување? Може ли да

Мотоцикл Вилушка Нога Рефлектор За Спортските 883 / 1200 Дуна Туринг Електра Глајд Sofitail VРод Предната Вилуш

Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка.карбонски влакна вода транс

Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени моде

Молиме забележете : Оваа НЕ е Налепница Ако не го користите овој вид производ претходно,ве молиме провер

Можете да ги прифати онлајн плаќање, како Paypal?Да, со развојот на меѓународниот бизнис, се повеќе и повеќе

Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : 100 CM ; Б50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маски

Може ли да се добие вашиот примероци на локално ниво?Да, можете да поседувате нашите примероци на локалн

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само (Освен некои земји и APO /

Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка Филмови може да се применува

6473993183833685 Нов производ Универзална Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ КОЖИ ОПФАЌА За Dirt BikeКарактеристики : 100% С

Молиме забележете : Оваа НЕ е Налепница Ако не го користите овој вид производ претходно,ве молиме провер

Scroll