Новак
2017 ББ Крем CC Крем Шминка Козметика Лице База Основа maquiagem Сончање Намали Порите Белење Контура Палета Concealer

2017 ББ Крем CC Крем Шминка Козметика Лице База Основа maquiagem Сончање Намали Порите Белење Контура Палета Concealer

Достапност: Залиха
DEN 88.00
DEN 120.00

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Врз основа на досегашното искуство. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.

Параметрите на стоката

Тип:
BB & CC Креми
Корист:
Масло-контрола,Сонцето Блок,Долго-траен,Белење,Порите,да Заличи,Concealer
Големина:
Full Size
Состојка:
Крем
НЕТО-WT.:
1.69 мл/50мл
Типот На Кожата:
Сите Типови На Кожа
Sunblock:
Yes
Формулирањето:
Крем
Тежина:
65g
Број На Модел На:
B23
Бренд Име:
HUAMIANLI

Подобро ви се допаѓа

,BIOAOUA 24 K злато се соочуваат со крем, со злато како суровини, злато nanoparticles, нежно масажаможе да биде брзо н

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек Нашата цел е

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Бараме дека ќе контактирајте со нас вед

ББ Платика Мажите Белење на Течни Concealer Фондацијата Крем Заличи Лицето Шминка КремОпис : Вид : Шминка бук

2018 Нова Совршена Маска 3 Бои ББ Крем Воздух Перница SPF42 BB CC База Креми, Маслоконтрола 30ml Белење на корејск

7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.3) Ние ќе р

Заличи Ролери ББ Кремот на Лицето Природни Негување Хидратантен Белење ББ Креми Голи Шминка Concealer Сонце

нацеаler Прецизен на кожата, додека коncealing фини линии Desquamation и груба површина на кожата.

Scroll