Новак
10pcs/многу STGB10NB37LZT4 STGB10NB37LZ STGB10NB37 GB10NB37LZ GB10NB37 10NB37 D2PAK . добар квалитет бесплатен превозот

10pcs/многу STGB10NB37LZT4 STGB10NB37LZ STGB10NB37 GB10NB37LZ GB10NB37 10NB37 D2PAK . добар квалитет бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 383.52


≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Зошто директно се избере нас :
1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 2-5 работни дена.
2. Имаме многу различни видови на стока (сите во еден магазин)
И уште позначајно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity.
Превозот И Плаќање
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу
земји, на пример : Itlay,,, и толку .
1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS , Пост Воздух Mail .
2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard)или други
Политика На Враќање
Нашата Гаранција
Вие Задоволство е нашите #1 Целта!
100% гаранција за квалитет!
Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите
≡ ≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡ ≡

Параметрите на стоката

Бренд Име:
IGMOPNRQ
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
STGB10NB37LZT4
is_customized:
Yes
Тип:
Меѓународниот стандард
Примена:
pcb
Пакет:
Стандард

Подобро ви се допаѓа

RTL8151 EH QFN48

RTL8211 B QFN64

: Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK :

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

Pengiriman гратис 10 компјутери / многу 7.2 MM 74 HC573 D 74 HC573 8 малку широк три државата излез тип D latch СОП20 ic

50 компјутери / многу 74 HC04 74 HC04 D SN74 HC04 D СОП14 CMOS чип логиката портата Шест фаза инверторот ic

RTL8112 G 8112 G QFN32

Pembeli bertanggung jawab untuk biaya pengiriman produk јанг dikeluarkan pengiriman kembali Kami biasanya mengirimkan paket oleh cina surat пос udara или хонгконг пос ud

STB200 NF041 STB200 NF04 200 NF04 MOSFET NГЛ 40 V 120 A I2 PAK

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетАлуслучај, прекрасна & убави и силни случај / куќиште за М

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

Нашите Канцеларии и складиштаРок на услугитеИспоракаЗа плаќањеМожете да направи плаќање преку горена

Scroll