Новак
PANFELOU бранови значка Јасно Печат DIY Силикони Печати Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Фото Албум Декорација Материјали листови

PANFELOU бранови значка Јасно Печат DIY Силикони Печати Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Фото Албум Декорација Материјали

Достапност: Залиха
DEN 86.00
DEN 124.32


Внатрешна Големина : 11.3*15.3 cm
Торба Големина : : 11.5*20.6 cm
Торба има многу парчиња
Повеќе desgin clink оваа Слика~
Висок квалитет јасно марки,имаме стотици desgins~добра Цена ,добар квалитет~
Поширок спектар на производи, ве молиме да кликнете на сликата подолу

Параметрите на стоката

Употреба:
детските играчки
Број На Модел На:
CS001
Бренд Име:
PANFELOU
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
ЕВА
Материјал:
Еколошки материјали
боја:
Бела
Штетни Супстанции:
Никој
Употреба:
DIY
квалитет:
A+
Postjavascript:
празнина(0);
празнична:
Божиќ ноќ на Вештерките свадба

Подобро ви се допаѓа

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

започнетекрајот ПРОМОЦИЈАПразник Желби Силикони Јасно Марки за Scrapbooking DIY Фото Албум Картички Декораци

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

Тоа е прилагодено!Ако цел тоа ,тоа значи дека имате многу кул specil печат Кога ќе го собори тоа,тоа ќе биде

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) / Поштенски Код си замина се

започнетекрајот ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, куп

започнетекрајот ПРОМОЦИЈАМали Чудовишта Силикони Јасно Марки за Scrapbooking DIY Фото Албум Картички Декорац

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 31.3 g / еезГолемина : прибл 4.5 X4.5 cmКоличина : 1 број=12 компјутери печатЗаб

Повратни информации : Одберете начин на плаќање : со Кредитна картичка, кликнете на "плати мојата цел" 5 (

Ви благодариме повторно!!Повратни информации : 1) Не поднесе спор по желба Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда

Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата.80% Цел До

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 141.0 g / setГолемина : Кутија големина : 16x6x3.6cm; Печат големина : 0.9x1.3x2.1cm(сек

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 128.9 g / setГолемина : околу 10.5x8.3cmКоличина : 1 set=1 кутија,1 кутија=28pcs малку

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 99.3 g / setГолемина : Кутија големина : 12x6x3.2cm; Печат големина : 0.9x1.3x2.1cm(сек

започнетекрајот ПРОМОЦИЈАМузика Laces Силикони Јасно Марки за Scrapbooking DIY Фото Албум Картички Декорација В

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 135.0 g / setГолемина : Случај големина : 16x6x3.6cm, Печат големина : 0.9x1.3x2.1 cm(се

Спецификација : Големина : Бакар глава дијаметар е 0.9" / 25мм или 30мм

Запечатување Восок Печат Гроздобер Прилагодите Марка со Вашето Лого 1pcs по многу Кориснички восок марка

JOYSDIY_ НА Професионални и Одговорни домашни занаети фабрика снабдувач.КРАЛОТ И КРАЛИЦАТА КРУНИ Бележник

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

Обем на продажба : 1pcsБоја : ЦрнаСпецификации : зборот печатМатеријал : гума и ПластикаУпотреба : канцелар

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 25.0 g / еезГолемина : за 6x3cmКоличина : 1 lot=24 компјутери печатЗабелешки : 1.

Многу корисно за торта декорација / карта во донесувањето одлуки / Scrapbooking! Само колективното тоа!Mannual М

Пакетот вклучува : сечење подлога димензии : должина 219mm, ширина 149mm, дебелина 2.7 mm пенкало нож, капа, а сеч

Ќе ја добиете восок печат печат со Гроздобер був1 Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика2...

Scroll